Windows Live Toolbar

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny dodatek do przeglądarki Internet Explorer instalujacy się w postaci dodatkowego paska narzędziowego, który docelowo stanie się następcą MSN Toolbar. Windows Live Toolbar umożliwia m.in. wyszukiwanie z poziomu przeglądarki, instalowanie dodatków z witryny Windows Live Gallery, podświetlanie interesujących nas słów kluczowych na stronach WWW, wykrywanie kanałów RSS i ich przeglądanie, blokowanie pop-up'ów itd. Posiada też zintegrowany filtr antyphishingowy. Ponadto, podobnie jak w przypadku MSN Toolbar, dodatek wzbogaca przeglądarkę o niezwykle przydatne panele (tabs) umożliwiające przeglądanie wielu stron w jednym oknie programu (dotyczy Internet Explorer w wersji 6).

Uwaga! 1. Windows Live Toolbar jest częścią zestawu programów Windows Live Essentials i aby go zainstalować należy skorzystać ze zintegrowanego instalatora, który udostępniamy w dziale PROGRAMY -> Dom -> Zestawy programów. 2. Windows Live Toolbar współpracuje z przeglądarkami Internet Explorer w wersji 6 lub nowszej. Funkcje dostępne są po ponownym uruchomieniu przeglądarki.

Udostępnij
Windows Live Toolbar nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Liczba pobrań10 376
Data aktualizacji30 lip 2006
Rozmiar pliku132.57 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)