WindowsArchiwumProgramy archiwalneWindows Live Toolbar

Windows Live Toolbar

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny dodatek do przeglądarki Internet Explorer instalujacy się w postaci dodatkowego paska narzędziowego, który docelowo stanie się następcą MSN Toolbar. Windows Live Toolbar umożliwia m.in. wyszukiwanie z poziomu przeglądarki, instalowanie dodatków z witryny Windows Live Gallery, podświetlanie interesujących nas słów kluczowych na stronach WWW, wykrywanie kanałów RSS i ich przeglądanie, blokowanie pop-up'ów itd. Posiada też zintegrowany filtr antyphishingowy. Ponadto, podobnie jak w przypadku MSN Toolbar, dodatek wzbogaca przeglądarkę o niezwykle przydatne panele (tabs) umożliwiające przeglądanie wielu stron w jednym oknie programu (dotyczy Internet Explorer w wersji 6).

Uwaga! 1. Windows Live Toolbar jest częścią zestawu programów Windows Live Essentials i aby go zainstalować należy skorzystać ze zintegrowanego instalatora, który udostępniamy w dziale PROGRAMY -> Dom -> Zestawy programów. 2. Windows Live Toolbar współpracuje z przeglądarkami Internet Explorer w wersji 6 lub nowszej. Funkcje dostępne są po ponownym uruchomieniu przeglądarki.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań10 377
Data aktualizacji30 lip 2006
Rozmiar pliku132.57 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)