WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoWindows Media Player
Windows Media Player ikona

Windows Media Player11.0.5721 PL

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Najnowsza wersja odtwarzacza multimedialnego firmy Microsoft dla systemu Windows XP.

Główne nowości Windows Media Player 11 to nowy interfejs użytkownika, usprawniony mechanizm synchronizacji z urządzeniami przenośnymi, grupowanie albumów w "stos", indeksowana, rozbudowana baza z dostępnymi mediami, która pozwalała będzie na wyszukiwanie pasujących utworów w czasie edycji kryterium szukania, możliwość modyfikowania jakości podpisanych DRM plików (np. w celu zaoszczędzenia miejsca przy przenoszeniu ich na urządzenia przenośne), integracja z wieloma sklepami muzycznymi.

W programie zintegrowano Windows Media Connect jako nową funkcję Media Sharing, która pozwala na łatwy dostęp do utworów z biblioteki odtwarzacza poprzez domową sieć z urządzeń odtwarzających mających obsługę sieci (Xbox 360) lub też komputerów z Windows Vista.

Uwaga!

Odmianę programu dla 64-bitowych wersji Windows XP można pobrać na stronach producenta

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.184 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 757 452
Data aktualizacji16 gru 2006
Rozmiar pliku24.61 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Windows Media Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (439)