Windows Media Player ikona

Windows Media Player11.0.5721 PL

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Najnowsza wersja odtwarzacza multimedialnego firmy Microsoft dla systemu Windows XP.

Główne nowości Windows Media Player 11 to nowy interfejs użytkownika, usprawniony mechanizm synchronizacji z urządzeniami przenośnymi, grupowanie albumów w "stos", indeksowana, rozbudowana baza z dostępnymi mediami, która pozwalała będzie na wyszukiwanie pasujących utworów w czasie edycji kryterium szukania, możliwość modyfikowania jakości podpisanych DRM plików (np. w celu zaoszczędzenia miejsca przy przenoszeniu ich na urządzenia przenośne), integracja z wieloma sklepami muzycznymi.

W programie zintegrowano Windows Media Connect jako nową funkcję Media Sharing, która pozwala na łatwy dostęp do utworów z biblioteki odtwarzacza poprzez domową sieć z urządzeń odtwarzających mających obsługę sieci (Xbox 360) lub też komputerów z Windows Vista.

Uwaga!

Odmianę programu dla 64-bitowych wersji Windows XP można pobrać na stronach producenta

Udostępnij
Windows Media Player 11.0.5721 PLwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.184 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 743 673
Data aktualizacji16 gru 2006
Rozmiar pliku24.61 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Windows Media Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (439)