Wirtualne Serce — WOŚP można wesprzeć na Wspieram.to

Wirtualne Serce — WOŚP można wesprzeć na Wspieram.to

Wirtualne Serce — WOŚP można wesprzeć na Wspieram.to
07.01.2015 13:07

Wirtualne Serce to forma wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, za którą odpowiedzialna jest w tym roku platforma Wspieram.to. Platforma crowdfundingowa odpowiedzialna za realizację Wirtualnego Serca, ponownie daje internautom możliwość pokazania siły cyfrowego tłumu.

Mimo że Wirtualne Serce to stosunkowo nowa forma zbierania środków na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, od razu podbiła serca internautów. Prostota, możliwość personalizacji oraz możliwość dzielenia się informacjami w mediach społecznościowych sprawiły, że akcja przełożyła się na niemałe finansowe wsparcie. Dzięki Sercu w zeszłym roku przekazano niemal 32 tysiące zł na specjalistyczny sprzęt dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki seniorów.

Obraz

Mechanizm działania strony jest bardzo prosty – każdy zarejestrowany na portalu Wspieram.to użytkownik może wpłacić dowolną kwotę i tym samym stać się częścią wielobarwnego serca, pokazując siłę, jaką ma świadomy tłum, zwłaszcza jeśli chodzi o realizację celu, jakim jest pomoc innym. Każda wpłata do wirtualnej puszki pozwoli użytkownikom znaleźć swoje imię i nazwisko na spersonalizowanym, kolorowym sercu. Suma wpłat zbuduje wielkie serce, które będzie synonimem zaangażowania, dobrego serca internautów oraz skuteczności finansowania społecznościowego.

Zobaczyć jak w tym roku wygląda Wirtualne Serce można na stronie wspieram.to/wosp. Po dokonaniu wpłaty darczyńcy będą mogli znaleźć swoje imię i nazwisko za pomocą wyszukiwarki oraz podzielić się nim ze znajomymi w mediach społecznościowych. Dzięki dalszym poleceniom jeszcze więcej osób dowie się o całej inicjatywie, na której najbardziej skorzystają potrzebujący. Wirtualne Serce wsparli już między innymi Damian Ukeje, Dawid Kwiatkowski, zespół ENEJ, Ewelina Lisowska, Jurek Owsiak, Łzy, Michał Górecki, Mrozu, Karolina Korwin Piotrowska, Paweł Tkaczyk i Julia Kamińska.

Akcja trwa do 11 stycznia 2015 roku.

Tradycyjnie już w ramach aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy będzie można wylicytować także nasze gadżety – kurtki, koszulki i kubki. Aukcje niebawem wystartują.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (81)