AndroidEdukacja i naukaMatematyka, statystyka i informatykaWolframAlpha
WolframAlpha ikona

WolframAlpha1.4.25.20240607406

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WolframAlpha najprościej nazwać wyszukiwarką, która odpowiada na pytania sformułowane w języku naturalnym. Dzięki swojej specyfice doskonale sprawdza się przy rozwiązywaniu zadań matematycznych.

Aplikacja WolframAlpha zapewnia nam lepszy dostęp do strony z poziomu naszych urządzeń mobilnych. Kluczową część ekranu stanowi okno wyszukiwania. Poza językiem matematycznym, obsługuje ona zapytania w języku angielskim. Wsparcie dla języka naturalnego oznacza, że nasze pytania możemy formułować w naturalny sposób. Jeżeli chcemy się dowiedzieć jaki kraj w europie ma najmniejszy przyrost naturalny, wystarczy zadać to pytanie.

O wiele bardziej uniwersalnym zastosowaniem dla WolframAlpha jest wsparcie języka matematycznego. Wystarczy odpowiednio zapisać równianie, zapytać o funkcje itp. by otrzymać dokładne rozwiązanie, opisy i wykresy. Aplikacja dysponuje swoją własną klawiaturą, która pomaga wprowadzać równania matematyczne.

Niestety WolframAlpha na urządzenia mobilne jest aplikacją płatną. Jego cena to około 10 zł. Nie dysponuje darmową wersją testową.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań1 072
Data aktualizacji8 lip 2024
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
WolframAlpha ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)