WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweWSUS Offline Update

WSUS Offline Update12.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

WSUS Offline Update jest ciekawym narzędziem, pozwalającym tworzyć nośniki z aktualizacjami dla systemu Windows i pakietu Office, a następnie instalować je bez konieczności posiadania połączenia z Internetem.

Z pomocą programu możliwe jest stworzenie obrazu dysku z aktualizacjami, który po nagraniu na płytę lub pendrive'a pozwoli instalować poprawki na dowolnym komputerze. Takie rozwiązanie docenią z pewnością użytkownicy, którzy posiadają kilka komputerów i chcieliby zaoszczędzić czas poświęcany na pobieranie i instalację aktualizacji, bądź w ogóle nie dysponują połączeniem z Internetem.

WSUS Offline Update potrafi stworzyć nośnik, który zawierał będzie poprawki dla danej wersji językowej systemu Windows lub pakietu biurowego Office, pakiety zbiorczych aktualizacji Service Pack, biblioteki .NET Framework oraz definicje wirusów dla oprogramowania Microsoft Security Essentials lub Windows Defender.

Narzędzie obsługuje systemy Windows XP/Server 2003 (w tym edycje 64-bitowe), Windows Vista/Server 2008, Windows 7/Server 2008 R2, a także pakiety Office XP, 2003, 2007 i 2010.

Uwaga!

  • Najnowsza edycja nie wspiera starszych wersji systemu Windows oraz pakietu biurowego Office. Posiadaczy Windows XP oraz Office 2003 zachęcamy do skorzystania z wersji programu 9.2.1 możliwej do pobrania z poziomu linków bezpośrednich (powyżej gwiazdek z oceną).
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.429 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań123 608
Data aktualizacji12 mar 2020
Rozmiar pliku6.36 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (5)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (74)