Wszystkie części Angry Birds i Amazing Alex dla Windows Phone za darmo

Wszystkie części Angry Birds i Amazing Alex dla Windows Phone za darmo

Wszystkie części Angry Birds i Amazing Alex dla Windows Phone za darmo
26.10.2013 12:55, aktualizacja: 27.10.2013 11:18

Użytkownicy Windows Phone w ten weekend dostali duży prezent od Rovio, twórców serii o wściekłych ptakach. Angry Birds, Angry Birds Star Wars, Angry Birds Star Wars II, Angry Birds Space, Angry Birds RIO, Angry Birds Seasons i Amazing Alex dostępne są za darmo (wcześniej każda pozycja kosztowała 3,49 zł)! Szczegóły promocji nie są znane, może przyczyną jest zbliżająca się premiera Angry Birds GO! lub jeszcze inna, nie ogłoszona akcja. Warto się jednak spieszyć, aby pobrać wszystkie części Angry Birds i Amazing Alex zupełnie za darmo.

Angry Birds to seria, której nie trzeba nikomu przedstawiać, znana marka już nie tylko na smartfony i tablety, ale także na komputery PC czy Smart TV. Amazing Alex to odnoga serii o wściekłych ptakach, przypominająca gry z serii The Incredible Machine, w której naszym celem jest odpowiednie wykorzystanie przedmiotów i fizyki w celu osiągnięcia postawionego celu przez twórców poziomu. Jest to bardzo ciekawa i urozmaicona gra, szczególnie kiedy dostępna jest za darmo.

Obraz

Warto jeszcze wspomnieć, jak zainstalować wszystkie gry z promocji, gdyż nie każdy region posiada pełny pakiet darmowych pozycji od Rovio. W naszym polskim markecie, bez żadnych zmian zainstalujemy: Angry Birds i Angry Birds RIO. Jeśli jednak w opcjach systemu (menu ustawienia i język) wybierzemy region Stany Zjednoczone i zrestartujemy urządzenie, wówczas sklep w USA zaoferuje nam kolejne darmowe pozycje: Angry Birds Star Wars i Angry Birds Star Wars II. Po zmianie regionu na Meksyk dostępne są pozostałe trzy gry: Angry Birds Space, Angry Birds Seasons i Amazing Alex. Miłego grania!

Aktualizacja 1.

Jak informują nas Czytelnicy, do grona darmowych tytułów w naszym regionie dołączyły kolejne gry: Cut The Rope, Cut The Rope Experiments i Pencil Blade.Aktualizacja 2.

Nic co dobre nie trwa wiecznie. Gry wróciły do standardowych cen, kto zakupił ten zaoszczędził całkiem sporą kwotę. Warto śledzić tego typu wpisy na naszym portalu w przyszłości.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (42)