AndroidAkcesoriaKalendarze i zadaniaWunderlist
Wunderlist ikona

Wunderlist3.4.21

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wunderlist to bardzo popularna platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań. Bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze platforma jest dostępna zarówno przez przeglądarkę, różne systemy mobilne, jak i jako dodatki do aplikacji desktopowych. Oprócz podstawowego zarządzania zadaniami pozwala na określanie przypomnień, tworzenie notatek, a także współdzielenie zapisanych list z innymi użytkownikami.

Po uruchomieniu aplikacja wymaga zalogowania. Użytkownik może utworzyć nowe konto, zalogować się na istniejące, a także wykorzystać do logowania konta Facebook lub Google+. Główne okno wyświetla informacje znajdujące się w skrzynce odbiorczej, z wysuwanego panelu bocznego użytkownik otrzymuje dostęp do poszczególnych kategorii. Nowe zadania mogą mieć oprócz nazwy określoną planowana datę ukończenia, czas przypomnienia, a także listy podzadań. Użytkownik może dodać własną notatkę, pliki, a także komentarze do konkretnego zadania. Możliwe jest również dodanie znajomych i współdzielenie z nimi listy zadań prywatnych. Użytkownik może zarządzać już istniejącymi listami zadań (kategoriami) poprzez edycję ich nazwy i ich usuwanie, może także dodawać zupełnie nowe listy i zmieniać ich kolejność. Istotną funkcją jest możliwość ukrywania określonych kategorii, np. spisu wszystkich zadań niezależnie od kategorii. Listy mogą być udostępniane przez systemowy mechanizm udostępniania.

W ustawieniach możliwa jest konfigurowania tła, a także określania jak mają zachowywać się elementy dodawane do listy (dodawane od góry lub od dołu), możliwa jest także zmiana odstępu opóźnień, oraz wybór dźwięków powiadomień. Aplikacja pozwala na importowanie zadań z aplikacji Astrid oraz Any.DO. Wunderlist jest udostępniane za darmo, posiada interfejs w języku polskim. Bardziej rozbudowana wersja pro pozwala na dodawanie plików i komentarzy do zadań, a także przypisywanie ich do konkretnych osób. Aplikacja udostępnia jeden widget do umieszczenia na pulpicie. Domyślnie wyświetla on książkę odbiorcza, użytkownik może jednak przełączyć pozycję na inną, np. zadania na aktualny tydzień, lub z konkretnej kategorii.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań991
Data aktualizacji30 kwi 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Wunderlist ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)