iOSAkcesoriaKalendarze i zadaniaWunderlist: To-Do List & Tasks
Wunderlist: To-Do List & Tasks ikona

Wunderlist: To-Do List & Tasks

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wunderlist to bardzo popularna platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań. Posta i intuicyjna w obsłudze. Jest dostępna zarówno przez przeglądarkę, różne systemy mobilne, jak i jako dodatki do aplikacji desktopowych. Oprócz podstawowego zarządzania zadaniami pozwala na określanie przypomnień, tworzenie notatek, a także współdzielenie zapisanych list z innymi użytkownikami.

Po uruchomieniu aplikacja wymaga zalogowania. Użytkownik może utworzyć nowe konto, zalogować się na istniejące, a także wykorzystać do logowania konta Facebook, Microsoft lub Google+. Główne okno wyświetla informacje znajdujące się w skrzynce odbiorczej, z wysuwanego panelu użytkownik otrzymuje dostęp do poszczególnych kategorii. Nowe zadania mogą mieć oprócz nazwy określoną planowana datę ukończenia, czas przypomnienia, a także listy podzadań. Użytkownik może dodać własną notatkę, pliki, a także komentarze do konkretnego zadania. Możliwe jest również dodanie znajomych i współdzielenie z nimi listy zadań prywatnych. Użytkownik może zarządzać już istniejącymi listami zadań (kategoriami) poprzez edycję ich nazwy i ich usuwanie, może także dodawać zupełnie nowe listy i zmieniać ich kolejność. Istotną funkcją jest możliwość ukrywania określonych kategorii, np. spisu wszystkich zadań niezależnie od kategorii. Listy mogą być udostępniane przez systemowy mechanizm udostępniania.

W ustawieniach możliwa jest konfigurowania tła, a także określania jak mają zachowywać się elementy dodawane do listy (dodawane od góry lub od dołu), konfiguracja powiadomień, a także powiązań aplikacji z innymi serwisami. Wunderlist jest udostępniane za darmo, posiada interfejs w języku polskim. Jest też możliwość wykupienia abonamentu na wersję PRO, która oferuje nowe możliwości (zazwyczaj nielimitowane wersje już obecnych w wersji darmowej). Aplikacja wspiera zegarki Apple Watch.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań203
Data aktualizacji16 kwi 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Wunderlist: To-Do List & Tasks ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)