bEEBowHV
Wunderlist (Microsoft To Do) ikona

Wunderlist (Microsoft To Do)3.19.7

Strona głównaWindowsDomOrganizery osobisteWunderlist (Microsoft To Do)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wunderlist to doskonała platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, która charakteryzuje się prostą i intuicyjną obsługą. Dostępna jest ona dla systemów Windows i Mac OS, a także urządzeń mobilnych iPhone, iPad, Kindle Fire, Chromebook i wielu innych, pracujących pod kontrolą Androida. Zarządzać nią można również z poziomu przeglądarki internetowej.

bEEBowHX

Aplikacja stworzona została z dużą dbałością o aspekty wizualne i wygodę użytkowania. Główne okno Wunderlist zawiera skrzynkę odbiorczą oraz pełen wykaz wszystkich list utworzonych przez użytkownika wraz z przyporządkowanymi do nich zadaniami. Każde z utworzonych zadań poza informacją tekstową zawierać może także datę planowanego ukończenia, przypomnienie oraz opcję cyklicznego powtarzania. Wunderlist pozwala synchronizować treści w obrębie tego samego konta na różnych urządzeniach i komputerach, a także zapraszać do współpracy naszych znajomych. Nie zabrakło także obsługi skrótów klawiszowych oraz wbudowanej wyszukiwarki.

Z poziomu opcji konfiguracyjnych Wunderlist możemy łatwo zmieniać tło, a także definiować zachowanie aplikacji w różnych sytuacjach. Możliwe jest m.in. włączanie/wyłącznie dźwięku podczas powiadomień, deklarowanie czy nowe zadania pojawiać się mają na dole czy u góry listy, wybieranie elementów panelu bocznego, a także aktywowanie powiadomień na pulpicie lub poprzez wiadomości e-mail.

Program już nie jest rozwijany, w jego miejsce Microsoft rozwija aplikację Microsoft To-Do, która jest kontynuatorem Wunderlist.

Uwaga!

  • Do działania aplikacji wymagana jest rejestracja bezpłatnego konta. Użytkownik może także wykorzystać do logowania swoje konto Facebook lub Google+.
  • Dostępna jest również wersja programu w postaci aplikacji uniwersalnej dla Windows 10. Można ją pobrać z menu dostępnego pod przyciskiem \Wszystkie wersje/Linki bezpośrednie.
Udostępnij
Wunderlist (Microsoft To Do) 3.19.7wersja stabilna (32-bit)
Wunderlist (Microsoft To Do)aplikacja uniwersalna (3.5.3.0)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań7 316
Data aktualizacji1 mar 2017
Rozmiar pliku38.72 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Wunderlist (Microsoft To Do) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEEBowIT