bErcGfxh
Wunderlist (Microsoft To Do) ikona

Wunderlist (Microsoft To Do)3.19.7

Strona głównaWindowsDomOrganizery osobisteWunderlist (Microsoft To Do)
Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wunderlist to doskonała platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, która charakteryzuje się prostą i intuicyjną obsługą. Dostępna jest ona dla systemów Windows i Mac OS, a także urządzeń mobilnych iPhone, iPad, Kindle Fire, Chromebook i wielu innych, pracujących pod kontrolą Androida. Zarządzać nią można również z poziomu przeglądarki internetowej.

bErcGfxj

Aplikacja stworzona została z dużą dbałością o aspekty wizualne i wygodę użytkowania. Główne okno Wunderlist zawiera skrzynkę odbiorczą oraz pełen wykaz wszystkich list utworzonych przez użytkownika wraz z przyporządkowanymi do nich zadaniami. Każde z utworzonych zadań poza informacją tekstową zawierać może także datę planowanego ukończenia, przypomnienie oraz opcję cyklicznego powtarzania. Wunderlist pozwala synchronizować treści w obrębie tego samego konta na różnych urządzeniach i komputerach, a także zapraszać do współpracy naszych znajomych. Nie zabrakło także obsługi skrótów klawiszowych oraz wbudowanej wyszukiwarki.

Z poziomu opcji konfiguracyjnych Wunderlist możemy łatwo zmieniać tło, a także definiować zachowanie aplikacji w różnych sytuacjach. Możliwe jest m.in. włączanie/wyłącznie dźwięku podczas powiadomień, deklarowanie czy nowe zadania pojawiać się mają na dole czy u góry listy, wybieranie elementów panelu bocznego, a także aktywowanie powiadomień na pulpicie lub poprzez wiadomości e-mail.

Program już nie jest rozwijany, w jego miejsce Microsoft rozwija aplikację Microsoft To-Do, która jest kontynuatorem Wunderlist.

Uwaga!

  • Do działania aplikacji wymagana jest rejestracja bezpłatnego konta. Użytkownik może także wykorzystać do logowania swoje konto Facebook lub Google+.
  • Dostępna jest również wersja programu w postaci aplikacji uniwersalnej dla Windows 10. Można ją pobrać z menu dostępnego pod przyciskiem \Wszystkie wersje/Linki bezpośrednie.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Wszystkie wersje
Wunderlist (Microsoft To Do) 3.19.7wersja stabilna (32-bit)
Wunderlist (Microsoft To Do)aplikacja uniwersalna (3.5.3.0)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Liczba pobrań7 304
Data aktualizacji1 mar 2017
Rozmiar pliku38.72 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Wunderlist (Microsoft To Do) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bErcGfyf