Wyciekł ekran startowy Lumii z Dual SIM

Wyciekł ekran startowy Lumii z Dual SIM
23.12.2013 22:41
Wyciekł ekran startowy Lumii z Dual SIM

Evleaks ponownie zaskakuje nas najświeższymi informacjami odnośnie Windows Phone. Najnowszy przeciek pokazuje ekran startowy z Windows Phone 8.1 (Blue) z obsługą Dual SIM. Najprawdopodobniej pochodzi on z Lumii 630/635 („Moneypenny”), która to będzie wspierała omawianą technologię.

Screen przedstawia kilka ciekawych elementów i nowych funkcji systemu. Po pierwsze każda z kart SIM będzie miała oddzielne ikony zasięgu oraz odseparowane kafelki dla połączeń i wiadomości. Wygląda to dość schludnie i takie ustawienie może się sprawdzić. Dodatkowo zauważyć można, iż ekran nowego urządzenia z Dual SIM nie będzie posiadał rozdzielczości 1080p (brak trzeciej kolumny z kafelkami), co potwierdza informacje, że będzie to model z niższej półki. Na dole widzimy także przyciski, które umieszczone są na ekranie, a nie jako fizyczne elementy na obudowie. Zastanawiać może sposób obsługi dwóch kart przez system (np. wybór transmisji danych) oraz to, że w omawianym zrzucie ekranu obie karty SIM posiadają aktywne połączenie 3G (co nie jest częstą opcją w tego typu rozwiązaniach).

źródło: WMPoweruser
źródło: WMPoweruser

Nowa Lumia z Dual SIM może być ciekawym urządzeniem i zapewne znajdzie grupę osób zainteresowanych tego typu funkcją. Niska cena może zachęcić do zakupu na wschodnich rynkach, gdzie takie modele są bardzo popularne.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)