Wymiana Note 7 w Polsce tylko na Galaxy S7 Edge lub zwrot pieniędzy

Wymiana Note 7 w Polsce tylko na Galaxy S7 Edge lub zwrot pieniędzy

11.10.2016 17:17, aktual.: 11.10.2016 17:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziś jasnym się stało, że dla Samsunga Galaxy Note 7 nie ma już żadnej przyszłości. To oczywiście rodzi pytania o to, jakie plany ma korporacja odnośnie programu wymiany wadliwych smartfonów bądź zwrotów. Polski oddział Samsunga opublikował już komunikat w tej sprawie.

Potwierdza on, że Samsung nie będzie czekał na wyniki trwającego śledztwa i już teraz definitywnie kończy produkcję Note'ów 7 i wstrzymuje sprzedaż na całym świecie. Polacy, którzy stali się pechowymi posiadaczami Note'ów będą mieli dwie możliwości uzyskania zadośćuczynienia.

Samsung Galaxy S7 Edge. Jak się nie ma, co się lubi...
Samsung Galaxy S7 Edge. Jak się nie ma, co się lubi...

Pierwszą z nich będzie możliwość wymiany Note'a na smartfon Samsung Galaxy S7 Edge. Jeżeli zaś takie rozwiązanie kogoś nie satysfakcjonuje, to otrzyma on zwrot pieniędzy. Tertium non datur, ale czy to wystarczy polskim użytkownikom Note'a 7?

Jak na razie żaden z polskich operatorów nie przygotował własnej propozycji rozwiązania tej problematycznej sytuacji. A przypominamy, że niektórzy zachodni operatorzy samodzielnie przygotowali program wymiany Note'ów 7 na dowolne inne urządzenie dostępne w ofercie. Wkrótce polski Samsung opublikuje szczegółowy opis procedur, dzięki którym otrzymać można S7 Edge lub zwrot pieniędzy, o czym będziemy informować.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (53)