Wystartowały testy beta polskiej wersji darmowego FIFA World

Wystartowały testy beta polskiej wersji darmowego FIFA World

10.03.2014 17:23

Electronic Arts dokłada do Need for Speed World kolejną grę ze światem w nazwie i też w modelu Free-2-Play, a w dodatku po polsku — wystartowała otwarta beta FIFA World. Wcześniej projekt w akcji mogli sprawdzić między innymi gracze z Brazylii, Rosji oraz Australii, a dzięki ich uwagom my otrzymujemy o wiele bardziej dopracowany produkt. Nie bez wad oczywiście, bowiem ciągle mówimy o wersji testowej, ale i tak jest lepiej. Jeżeli kogoś wciągnęło wcześniej kompletowanie własnych drużyn w FIFA Ultimate Team to niech jednak uważa na portfel. Zabawa jest podobna i może nieźle wciągnąć.

FIFA World Otwarta Beta - zwiastun

Nie ma co zbytnio tłumaczyć podstaw rozgrywki, gdyż wszystko zostało dosyć jasno wytłumaczone w przewodniku do gry. Generalnie chodzi o kolekcjonowanie kart zawodników do swojego wymarzonego zespołu, aby wygrywać nim kolejne mecze. EA chwali się dostępnością graczy z 600 klubów z 31 licencjonowanych lig (w tym Ekstraklasy, a także reprezentacji Polski). Za komentarz podczas spotkań odpowiada znany fanom piłki kopanej duet Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz.

FIFA World Ultimate Team - Wprowadzenie

Dołączenie do rozgrywki to kwestia zarejestrowania się na świeżo lub powiązania FIFA World z istniejącym kontem Origin. Pobrany zaraz potem kreator instalacji w kilku prostych krokach przeprowadzi nas przez proces uruchomienia gry. Później będzie potrzebne tylko około 3,3 gigabajtów wolnego miejsca na dysku twardym na pliki.

Warto zwrócić uwagę, że produkcja oferuje nie tylko tryb zabawy dla samotników, lecz również umożliwia dzielenie się z innymi najciekawszymi akcjami z meczy bezpośrednio w tak zwanym Centrum Społeczności. To też miejsce na dyskusje miłośników sportu.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)