Xiaomi Mi Mix 3 będzie pierwszym smartfonem z 10 GB RAM. Tak, to oficjalna informacja

Xiaomi Mi Mix 2.
Xiaomi Mi Mix 2.

17.10.2018 18:09, aktual.: 17.10.2018 20:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jakie cechy powinien mieć flagowy smartfon? Jeśli uważacie, że więcej niż 8 GB RAM, to warto poczekać na najnowszy model Xiaomi. Chiński producent oficjalnie podał pierwsze informacje o Mi Mix 3.

Ostatnio zaprezentowany topowy Xiaomi Mi 8 wzbudził sporo kontrowersji. Z jednej strony otrzymaliśmy naprawdę dobry smartfon. Z drugiej, to kolejne urządzenie, które stara się wyglądać jak iPhone X i ma spore wycięcie na ekranie. Dla fanów chińskiego producenta, którzy niezbyt przychylnie patrzą na Mi 8, szykowany jest opisywany Mi Mix 3.

Xiaomi Mi Mix 3 może być jednym z ładniejszych smartfonów w ofercie producenta. Ma bowiem otrzymać wyjątkowo smukłe ramki, także nad i pod wyświetlaczem. Co ciekawe, na ekranie nie zostanie zastosowany notch. Obecne informacje wskazują, że Xiaomi zdecyduje się na podobne rozwiązanie do tego zastosowanego w Vivo Find X. Przednia kamera w razie potrzeby będzie bowiem wysuwana z wykorzystaniem specjalnie zaprojektowanego mechanizmu.

Większość informacji o specyfikacji trzymana jest w tajemnicy. Aczkolwiek Xiaomi zdecydowało się podgrzać atmosferę przed premierą i opublikować kilka zapowiedzi. Dowiedzieliśmy się, że Mi Mix 3 będzie pierwszym smartfonem wyposażonym w aż 10 GB RAM. Prawdopodobnie taką ilość będzie oferować tylko topowa wersja smartfonu. W pozostałych wariantach należy oczekiwać 6-8 GB RAM.

Xiaomi pochwaliło się również, że nowy smartfon otrzyma moduł 5 G. Będzie więc jednym z pierwszych, który będzie wspierał nowy standard. Niestety, w Polsce wciąż z niego nie skorzystamy. Warto tutaj też zaznaczyć, że Apple czy Samsung nadal nie oferują smartfonów z 5G i możliwe, że nie zmieni się to w następnym roku.

Xiaomi Mi Mix 3 ma zostać oficjalnie zaprezentowany 25 października. Można oczekiwać dużego wyświetlacza OLED, topowego procesora Qualcomma, a także wysokiej jakości wykonania. Smartfon będzie działał pod kontrolą Androida z nakładką MIUI.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (78)
Zobacz także