Yanosik: rewolucja w aplikacji. Od teraz sprzedasz i kupisz auta

Yanosik wprowadza serwis aukcyjny Autoplac, fot. Yanosik
Yanosik wprowadza serwis aukcyjny Autoplac, fot. Yanosik

14.04.2020 17:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niezwykle popularny u nas serwis Yanosik wprowadza nową funkcję. Nazywa się Autoplac i umożliwi szybką i wygodną sprzedaż aut. Nie będą obowiązywać żadne opłaty, ani odgórnie narzucany czas trwania aukcji.

Yanosik: Autoplac – platforma do kupna i sprzedaży samochodów

Mamy teraz nieco utrudnione czasy, ale to nie znaczy, że ludzie przestali potrzebować aut. Yanosik postanowił wprowadzić serwis ogłoszeniowy Autoplac.

Autoplac stawia przede wszystkim na przejrzystość informacji i zapewnia wiarygodne parametry techniczne, w tym dane dotyczące zweryfikowanego numeru VIN samochodu, a także wynik ostatniego badania technicznego. Jak utrzymuje Paweł Bahyrycz z Yanosika, w większości ogłoszeń na Autoplacu mamy również wgląd do pełnej historii pojazdu, w tym jego przebiegu, informacje o rejestracji za granicą i w kraju.

Samo wystawianie samochodu na sprzedaż jest również łatwe i intuicyjne. Wystarczy jedynie zeskanować kod AZTEC, który znajdziemy w dowodzie rejestracyjnym naszego auta, a resztą zajmie się już automatycznie aplikacja. To ona zadba, aby w naszym ogłoszeniu od razu pojawiły się wyżej wspomniane najważniejsze dane. W razie potrzeby można stworzyć ogłoszenie także ręcznie.

Serwis Autoplac wymaga aplikacji Yanosik w najnowszej wersji na Androida i iOS. Można go przeglądać w zakładach "Auto" / "Sprzedaj/Kup auto", jak również na stronie internetowej.

[frame]Yanosika na Androida i iOS-a jest dostępny w naszym katalogu oprogramowania.[/frame]

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (48)