youtube-dl 2020.12.29

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

youtube-dl to specyficzne narzędzie przeznaczone do pobierania treści wideo z serwisu YouTube za pośrednictwem wiersza poleceń w systemie Windows.

Nie wymaga ono instalacji, jednak do poprawnego działania konieczna jest odpowiednia konfiguracja zmiennych środowiskowych PATH. Wszelakie informacje na ten temat oraz instrukcje obsługi znaleźć można na oficjalniej stronie projektu.

Uwaga!

.
  • W naszej bazie dostępne jest rozszerzenie Youtube-DLG, które jest nakładką graficzną (GUI) dla narzędzia youtube-dl.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Otwarty kod żródłowy, darmowy, bez reklam, bez ograniczeń, multiplatformowy
Brak GUI to jedyny minus
ocena użytkownika
10.03.2018 15:43 • Recenzja do wersji 2018.03.10

Nie ma nic lepszego do pobierania filmów z youtube. Żadne komercyjne, płatne śmieci, mające limity 3 minuty na film i reklamy, nie mają startu do tego. Żeby odpalić to trzeba wpisać w konsolę: ścieżka do pliku/youtube-dl.exe i link do filmu po spacji, ewentualnie dopisać przed linkiem do filmu po stacji -f mp4, jeśli ktoś chce ten format, zamiast domyślnego.