Z Plusem można chodzić do lekarza rzadziej – ruszyła usługa Ja+Zdrowie

Strona głównaZ Plusem można chodzić do lekarza rzadziej – ruszyła usługa Ja+Zdrowie
14.09.2015 16:59
Z Plusem można chodzić do lekarza rzadziej – ruszyła usługa Ja+Zdrowie

Sieć Plus próbuje swoich sił na kolejnym rynku – tym razem w telemedycynie, czyli zdalnym świadczeniu usług medycznych. W ramach usługi Ja+Zdrowie operator oferuje konsultacje z lekarzem dostępne przez całą dobę, kontakt z pielęgniarką i położną, informacje o dyżurach, aptekach i wiele innych.

Plus to pierwsza z sieci komórkowych w Polsce, która przygotowała dla swoich klientów dostęp do porad medycznych i profilaktycznych. W ramach Ja+Zdrowie abonenci otrzymają dostęp do Wirtualnej Przychodni, w której będzie można zasiągnąć porady czy skonsultować wyniki badań bez umawiania się na odpowiednią godzinę w przychodni i bez często zbędnej fatygi. Z lekarzem, położną lub pielęgniarką można porozmawiać ze smartfonu lub tabletu, korzystając z wideorozmowy, rozmowy głosowej lub tekstowej. Wystarczy zainstalować na swoim smartfonie lub tablecie aplikację Ja+Zdrowie, dostępną dla Androida i iOS-a, a z niej połączyć się przez Internet z usługą. Warto zaznaczyć, że aplikacja przy każdym połączeniu wymaga logowania i że przy połączeniach przez sieć Plusa abonenci nie będą zużywać swojego pakietu danych. Lekarz rodzinny będzie dostępny przez całą dobę, położna w godzinach 8-22.

Tutorial Ja + Zdrowie (2)

Ponadto w Wirtualnej Przychodni będzie można uzyskać informacje o dyżurach, nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej, aptekach całodobowych w okolicy, a także będzie można ustalić dogodny termin konsultacji bądź badań diagnostycznych w ramach NFZ.

Usługa Ja+Zdrowie została już udostępniona w ofercie JA+Abonament i od dziś jest dostępna w wybranych punktach sprzedaży na terenie województw mazowieckiego, śląskiego i małopolskiego. Koszt usługi to 9,99 zł miesięcznie dla aktualnych abonentów Plusa oraz 4,99 zł miesięcznie w promocjach dla osób przedłużających lub zawierających nową umowę.

Partnerem medycznym rozwiązania jest spółka Falck Medycyna, dobrze znana w obszarze ratownictwa medycznego i działająca na zasadach Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej (NZOZ).

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)