Za zakup Nokii X możesz dostać 100 złotych zwrotu

Strona głównaZa zakup Nokii X możesz dostać 100 złotych zwrotu
04.06.2014 20:55
Za zakup Nokii X możesz dostać 100 złotych zwrotu

W ramach specjalnej akcji organizowanej przez Microsoft, możemy dostać 100 złotych zwrotu za zakup smartfonu z Androidem, wyprodukowanego przez Nokię. Wystarczy, że spełnimy warunki regulaminu.

bEKMcrIR

Polski oddział Microsoftu (wciąż posługujący się logo Nokii) rozpoczął nową, atrakcyjną promocję, skierowaną do osób, które zdecydowały się na zakup Nokii X. Jeśli między 30 maja a 30 czerwca bieżącego roku staniemy się właścicielami tego smartfonu fińskiego producenta, działającego pod kontrolą systemu Android, możemy złożyć wniosek o zwrot 100 złotych. Akcja ograniczona jest do 6 tysięcy osób, o wybraniu konkretnego użytkownika decyduje kolejność zgłoszeń. W związku z tym warto się pośpieszyć, tym bardziej, że wnioski możemy składać tyko do 7 lipca 2014 roku. W celu wzięcia udziału w tej akcji, należy wysłać wypełniony, odpowiedni formularz oraz dowód zakupu smartfonu wraz z kopią pierwszej strony karty gwarancyjnej. Regulamin akcji dostępny jest na stronie.

350108916304340929

Nokia X to tani, niewielki smartfon, wyposażony w 4-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 800 × 480 pikseli. W środku znajdziemy dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz, który wspierany jest przez 512 MB pamięci operacyjnej RAM. Natomiast z tyłu znajduje się 3-megapikselowy aparat. W przeciwieństwie od innych smartfonów fińskiego producenta, modele z serii X zostały wyposażone w system Android z autorską nakładką i pozbawiony usług Google'a. Dla wielu zaletą tego urządzenia może być obsługa dwóch kart SIM jednocześnie. Pełną recenzję tego ciekawego urządzenia znajdziecie w naszym Labie.

bEKMcrIT

Ten smartfon Nokii ze systemem Android możemy kupić za około 500 złotych, więc zwrot 100 złotych jest według mnie naprawdę atrakcyjny. Myślę, że nie będzie problemu z popularnością tej akcji wśród przyszłych użytkowników Nokii X. Warto też dodać, że ekosystem się rozwija. Do Nokia Store trafiła właśnie jedna z najpopularniejszych aplikacji mobilnych — Instagram. Szkoda, że zdjęcia Nokia X robi bardzo przeciętne.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEKMcrJP