Zapraszamy do licytacji koszulek!

Zapraszamy do licytacji koszulek!

Redakcja
03.01.2012 20:31, aktualizacja: 07.01.2012 19:09

Już niedługo XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co roku, w drugą niedzielę stycznia niemal wszyscy Polacy zwierają szeregi i wydłubują ze swych kieszeni tyle ile mogą aby wspomóc tę fantastyczną, unikalną na skalę światową, akcję. Również i my chcielibyśmy tradycyjnie dołożyć swą cegiełkę. W tym roku zbieramy środki na zakup specjalistycznych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłych latach, nam w tym pomożecie :)

Dziś wystawiliśmy na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 14 "firmowych" koszulek portalu dobreprogramy. Zachęcamy Was do licytowania, wspólnie możemy pomóc. Na czytelników o wielkich sercach czekają unikalne koszulki różnych rozmiarach i wzorach z naszej aktualnej "kolekcji". Wśród nich po raz pierwszy są też koszulki damskie, o specjalnym kroju i materiale z domieszką elastanu. Wszystkie koszulki wykonane są z wysokogatunkowej bawełny, zostały wybarwione barwnikami odpornymi na spieranie oraz posiadają wysokiej jakości nadruk full color. Koszulki zostały zaprojektowane i uszyte specjalnie na potrzeby portalu dobreprogramy przez uznanych polskich producentów. Jak wyglądają w praktyce można zobaczyć oglądając zdjęcia z HotZlotu 2011.

Licytujemy od symbolicznej złotówki, wysyłkę do zwycięzców opłaca redakcja. W przypadku przekroczenia 250 zł w danej aukcji, do koszulki dołączymy zestaw różnych gadżetów od nas i naszych partnerów, a także pamiątkowy dyplom. Jeżeli wylicytowana kwota przekroczy 500 zł dorzucimy coś ekstra :) Dochód ze sprzedaży zasili konto fundacji WOŚP. Aukcje potrwają do godz. 20:30, 8 stycznia 2012 roku - daty tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy do aukcji,niech koszulki staną się pretekstem do wsparcia potrzebujących pomocy dzieciaków! Warto podkreślić, że poza aukcjami WOŚP, koszulek nie można nigdziekupić!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (54)