bDUjesGJ
Zero Install ikona

Zero Install2.19.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Zero Install to ciekawe narzędzie, pozwalające korzystać z wielu popularnych aplikacji bez konieczności ich instalacji w systemie. Dzięki niemu w wygodny sposób pobierzemy i uruchomimy proste programiki, jak również bardziej złożone oprogramowanie do modelowania 3D, środowiska programistyczne itp.

bDUjesGL

Program działa w oparciu o katalog aplikacji, które dostępne w postaci przenośnej (portable). To właśnie z jej poziomu pobierzemy i uruchomimy na komputerze dziesiątki różnych programów czy gier, a to wszystko bez konieczności ich instalacji. Zero Install oferuje funkcje tworzenia własnych list z ulubionymi pozycjami. Do naszej dyspozycji pozostawiono również wbudowaną wyszukiwarkę, usprawniającą obsługę narzędzia.

Z poziomu Zero Install uruchomimy takie programy jak Audacity, Avidemux, Blender, CDBurnerXP, Eclipse, FileZilla, Gimp, Inkscape, NetBeans, Notepad++, UltraVNC, VLC, WinSCP i wiele, wiele innych. Narzędzie dostępne jest dla systemów Windows, Linux oraz OS X.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Zero Install 2.19.1wersja stabilna (32-bit)
Zero Installwersja portable
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Producent0install Team
Liczba pobrań2 062
Data aktualizacji30 mar 2021
Rozmiar pliku3.18 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Zero Install ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUjesHq
bDUjesHH