1. Jak złapać Pikachu jako pierwszego Pokemona?

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

W ramach nauki gry w Pokemon Go dostaniemy pierwszego pokemona do złapania. Willow, prowadzący gracza przez pierwsze minuty z Pokemon GO, dostarczy kilka Pokeballi i wskaże pierwsze 3 Pokemony. Będzie to Bulbasaur, Squirtle i Charmander.

Można przystąpić do polowania lub trochę pospacerować i złapać najlepiej znanego Pokemona w historii – Pikachu. Warto zaznaczyć, że początkowe Pokeballe ułatwiają łapanie Pokemonów.

By zacząć grę z Pikachu trzeba 3 lub 4 razy ominąć obecne na planszy pokemony startowe i iść dalej, najlepiej wzdłuż uczęszczanej ulicy. W końcu w grupie pokaże się też ten żółty Pokemon.

Oczywiście nie jest to jedyna okazja, by zdobyć te Pokemony. Można je złapać w innych okolicznościach albo samodzielnie wyhodować, trzymając jajka w inkubatorach.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu