100 klasycznych gier z Atari trafia na Xboksa One. Ktoś tu chce sporo zarobić na retro

100 klasycznych gier z Atari trafia na Xboksa One. Ktoś tu chce sporo zarobić na retro

100 klasycznych gier z Atari trafia na Xboksa One. Ktoś tu chce sporo zarobić na retro
03.11.2016 19:34, aktualizacja: 03.11.2016 22:00

Posiadacze Xboksa One mogą sprawdzić jak wyglądały gry, gdy Microsoft jeszcze nie myślał o marce Xbox, a na rynku popularnością cieszyły się komputery Atari. Na Xboksa One udostępnione zostały dwie paczki, zawierające łącznie 100 klasycznych produkcji.

Paczki to odpowiednio Atari Flashback Classics Vol. 1 z 50 grami i druga Atari Flashback Classics Vol. 2, również z 50 produkcjami. Gry zostały dostosowane do wyświetlania na nowych telewizorach w wyższych rozdzielczościach. Na szczęście zachowany został ich klimat i może odczucia nie będą identyczne jakbyśmy grali na Atari 2600, ale obie paczki pozwolą nam na pewien powrót do przeszłości. Młodsze pokolenie będzie zaś miało świetną okazję do sprawdzenia klasycznych produkcji, w których liczyła się miodność, nie zaś 4K w 60 FPS.

W pierwszej paczce znajdziemy m.in. Combat, Centipede, Swordquest czy Star Raiders. Jest już ona dostępna w oficjalnym sklepie za 19,99 dolarów. W Atari Flashback Classics Vol. 2 znajdziecie natomiast między innymi: Asteroids, Haunted House, Adventure czy Major Havoc. Za drugi zestaw 50 gier także będziemy musieli zapłacić 19,99 dolarów.

Twórcy obiecują, że nowe gry zostały dostosowane do pada Xboksa One, a także samej konsoli – wprowadzono osiągnięcia do odblokowania, rankingi i inne funkcje społecznościowe. Wszystko brzmi świetnie, tylko cena mogłaby być niższa.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)