r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

17 maja w Poznaniu kolejne P.I.W.O., rejestracja już ruszyła

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Już ruszyła rejestracja na dziesiątą edycję Poznańskiej Imprezy Wolnego Oprogramowania — w skrócie P.I.W.O.. Impreza została zaplanowana na 17 maja, odbędzie się w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej przy ulicy Piotrowo 2.

Tegoroczne PIWO będzie stanowić forum dla 19 prelekcji w 6 blokach tematycznych. Ze względu na dużą liczbę zaproponowanych wystąpień, odbywać się będą na dwóch równoległych ścieżkach o wiele mówiących nazwach: „Błyszczące i mobilne” oraz „Bebechy”, dalej podział przebiega między Tizenem i narzędziami wykorzystywanymi przy tworzeniu oprogramowania a hakowaniem. Zanim jednak uczestnicy rozejdą się do dwóch sal, będą mogli wysłuchać prelekcji Marka Zibrowa o strategicznym znaczeniu oprogramowania FLOSS i danych składowanych w ogólnodostępnych sieciach komputerowych, Rafała Malinowskiego o przetrwaniu FLOSS (i jak jeszcze można na tym zarobić) oraz Jakuba Skorego (q84_fH) o wolnej kulturze w radiu internetowym. Pełną agendę można znaleźć tutaj.

Prelekcje potrwają do wieczora, ale to jeszcze nie koniec. Impreza zakończy się wspólnym LAN Party w duchu Open Source. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się za pośrednictwem formularza, koniecznie zaznaczając możliwość wzięcia udziału w LAN Party — liczba miejsc będzie ograniczona.

r   e   k   l   a   m   a

Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.