2 razy więcej czytania od Legimi

2 razy więcej czytania od Legimi

Redakcja
25.11.2018 17:58, aktualizacja: 26.11.2018 11:10

Legimi, pierwszy polski serwis udostępniający ebooki i audiobooki w modeluabonamentowym, kontynuuje dynamiczny rozwój i wprowadza szereg nowości, dodatkowouatrakcyjniających ofertę. Ponad dwukrotne zwiększenie katalogu tytułów dostępnych na Kindle,wsparcie dla nowych modeli e-czytników dostępnych od 1 zł oraz podwojenie limitów wnajtańszych pakietach to tylko niektóre z nich. Niebawem katalog subskrypcyjny liczyć będzie ok.150 000 tytułów.

Od wczoraj abonenci pakietów bez limitu posiadający czytniki Kindle, mają na nich dostępdo ponad 20 000 ebooków. Wśród wydawców, których tytuły dołączone zostały do subskrypcji, sąm.in. W.A.B., Wielka Litera i Czwarta Strona. Użytkownicy mają nielimitowany dostęp dowszystkich tytułów w katalogu subskrypcyjnym na smartfonie, tablecie i komputerze orazmożliwość pobrania 10 ebooków miesięcznie na Kindle. Z uwagi na ograniczenia tych czytników,do obsługi subskrypcji konieczna jest instalacja desktopowej aplikacji. Do niedawna dostępna tylkona komputery z Windows, od kilku tygodni ma również wersję na Mac OS, dzięki czemu możliwejest korzystanie z abonamentu Legimi przez posiadaczy Kindle, zarządzających swoją wirtualnąbiblioteką za pomocą komputerów Apple.

Obraz

Jednym z kluczowych wyróżników Legimi jest także udostępnianie wybranych czytników wofercie od 1 zł z abonamentem na ebooki i audiobooki. W październiku dodano modele, mająceniedawno swoje premiery rynkowe – inkBook Prime HD, PocketBook Aqua 2, PocketBook TouchLux 4 oraz inkPad 3. Ten ostatni jest obecnie pierwszym ośmiocalowym czytnikiem w ofercie.

Już niebawem abonenci Legimi będą mieli do swojej dyspozycji blisko 150 000 tytułów w j.polskim, niemieckim i angielskim. Co istotne mimo powiększenia tak znaczącego katalogu niezmieni się cena – najtańsze abonamenty bez limitu dostępne będą w ofercie operatorówkomórkowych (Play, T-Mobile) za niespełna 20 zł, natomiast na Legimi.pl od niewiele ponad 30 zł.Legimi wciąż jako jedyny serwis w Polsce oferuje wszystkie tytuły w abonamencie w wersjizarówno tekstowej, jak i dźwiękowej. Synchrobooki umożliwiając swobodne przełączanie się z trybu czytania na słuchanie i odwrotnie. Kilka tysięcy tytułów to audiobooki w wersji z lektorem, apozostałe tytuły są czytane przez syntezator mowy.

Po 6 latach kompletowania katalogu, współpracujemy z prawie wszystkimi polskimiwydawcami beletrystyki, oferując 25 tys. książek. Chcąc uczynić naszą ofertę jeszczeatrakcyjniejszą, wzbogacamy ją z myślą o posiadaczach najpopularniejszych w Polsce czytników,czyli Kindle, oraz osobach chcących swobodnie sięgać po zagraniczne tytuły w oryginale i podnosićswoje kompetencje językowe–mówi Mikołaj Małaczyński, prezes Legimi.

Serwis w ramach rozwijania rozwoju za granicą sfinalizował przejęcie niemieckiego Readfy,oferującego bezpłatny dostęp do ebooków w zamian za możliwość emitowania reklam w czasieczytania. W dłuższej perspektywie podobny model być może trafi również na polski rynek.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)