r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

20 Mb/s za 69 złotych - Netia goni czołówkę

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Netia poinformowała o nowej ofercie na dostęp do Internetu, w ramach której dostępne są łącza o przepustowości do 20 Mb/s za 69 złotych.

Od dzisiaj klienci Netii mogą zawierać umowy na łącza internetowe o przepustowościach do 20 Mb/s. Miesięczny abonament za takie łącze w promocyjnej cenie wynosi 69 złotych brutto. Tam, gdzie warunki techniczne nie pozwolą na uzyskanie pełnej prędkości (łącza na bazie usługi hurtowej TP), w tej cenie oferowane będą łącza 10 Mb/s. Nowością w ofercie Netii jest też obniżenie do symbolicznej złotówki ceny routera Wi-Fi dla klientów, którzy wybiorą pakiet telefon i Internet. W obliczu faktu, że podobne przepustowości nie są już dzisiaj niczym nadzwyczajnym, firma nie stara się przedstawiać nowej oferty jako rewolucji, ale informuje, że w przyszłości zamierza równie szybko wykorzystywać pojawiające się możliwości techniczne w sieci TP.

Promocyjne ceny mają zastosowanie przy umowach na 24 miesiące. Klienci, którzy w pakiecie zakupią dodatkowo łącze telefoniczne nie zapłacą abonamentu przez cztery miesiące. W ofercie Netii utrzymane zostały również dotychczasowe warunki dla pozostałych przepustowości w cenach 49 i 59 zł (w zależności od technologii, odpowiednio 1 lub 4 Mb/s i 2 lub 8 Mb/s).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.