26 października dniem oficjalnej premiery Windows 8

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Steven Sinofsky ogłosił podczas jednej z wewnętrznych konferencji Microsoftu, że oficjalna premiera systemu Windows 8 nastąpi 26 października, niemal dokładnie trzy lata po premierze Windows 7.

Premiera premierą — zwykle jest to duże wydarzenie medialne — ale co istotne, również 26 października będzie pierwszym dniem ogólnej dostępności nowego systemu na rynku. Oznacza to, że zarówno użytkownicy pragnący dokonać uaktualnienia, jak i kupujący całkowicie nowy komputer (bądź tablet) będą mogli skorzystać już z Windows 8. Szczegółowo o możliwościach oraz cenach zakupu i przeprowadzenia uaktualnienia pisaliśmy kilka tygodni temu.

Zdjęcie

Cały czas trwają prace nad Windows 8 — mają one zostać ukończone w pierwszym tygodniu sierpnia, kiedy to system uzyska status RTM. Prawdopodobnie wkrótce po tej dacie będą mogli pobrać go partnerzy oraz posiadacze subskrypcji takich jak TechNet czy MSDN.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych