2x Battery - Battery Saver 3.56

Strona główna Android Narzędzia Bateria i zarządzanie energią
Pobierz program
lub zeskanuj:

Czas pracy akumulatorów w obecnych urządzeniach z Androidem to jedna z najsłabszych stron tej platformy. 2X Battery Saver to aplikacja, która w inteligentny sposób zarządza połączeniami sieciowymi i wyłącza je w celu jak najwyższej oszczędności baterii.

Aplikacja wyłącza połączenie internetowe kiedy ekran jest wygaszony i okresowo włącza je w celu sprawdzenia dostępnych powiadomień. Ponadto połączenia są aktywowane, gdy ekran zostaje odblokowany. Funkcje tryb dzienny i nocny umożliwiają kontrolę połączenia internetowego w nocy, kiedy telefon nie musi być często synchronizowany. Pozwala to na znaczne zmniejszenie ilości pobieranych danych, a co się z tym wiąże, także mniejszy pobór energii, przez co praca akumulatora zauważalnie się wydłuża. Możliwe jest kontrolowanie niemal każdego sensora, usługi i rodzaju połączenia, począwszy od WiFi a skończywszy na animowanej tapecie. Wszystkie opcje dostępne są z poziomu aplikacji lub poprzez widżety, którymi w szybki sposób aktywuje się wybrane opcje. Ciekawą funkcją jest także możliwość zapisania zrzutu ekranu. Do poprawnej pracy wymagany jest dostęp do praw roota.

Darmowa wersja oferuje 15-minutowy interwał sprawdzania danych. Jest to jedno z niewielu ograniczeń wersji bezpłatnej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Wersja darmowa,po polsku(z automatu) inteligentne,skuteczne,łatwa obsługa,działa w tle,synchron danych
Ograniczenia w wersji free.
ocena użytkownika

Po zainstalowaniu aplikacji wynik kilkudniowych testów sprawdził się.Narzędzie skutecznie zarządza energią wydłużając czas pracy baterii.Inteligentny algorytm aplikacji działa w tle monitorując połączenie internetowe.Gdy jest zbędne dezaktywuje połączenie.Jednocześnie z wyłączeniem ekranu następuje wyłączenie połączenia.Ekran wyłącza się gdy jest skierowany ku dołowi (położenie odwrotne-"do góry nogami" ;)).Posiada wiele innych opcji trybu dziennego i nocnego, włącznie z opcją wyłączenia aplikacji.Sygnalizuje niski poziom naładowania.Zawiaduje również wyświetlaczem.

10.09.2015 15:05 | Recenzja do wersji

Komentarze

0 nowych
  #2 16.12.2015 04:19

Postulat do Drużyny " Dobre Programy " . Zwracajcie uwagę na pojemność akumulatorów i RAM, min. 1GB . Reklamujecie Tablet z TV z zawyżoną ceną. Na półce obok jest tańszy, lepsza bateria. Za 160 zl w " MediaMarket" można kupić bez TV ale z ; Tablet z ekranem 7 cali i rozdzielczości ekranu 1024 x 600, dwurdzeniowy procesor Cortex A9 MTK8377 taktowany zegarem 1.2 GHz, wbudowaną pamięć wewnętrzną 8 GB oraz pamięć RAM 1 GB. Posiada złącze USB 2.0 oraz łączność Wi-Fi, 3G i Bluetooth. Zainstalowany system to Android 4.1. / Kamera przednia 0.3 Mpix Kamera tylna 5 Mpix / Pojemność akumulatora [mAh], 4000 Maksymalny czas pracy [min]360 / Modem 3G: obsługa dwóch kart SIM - Program " 2X Battery " to jakieś intelektualne wypociny. Większość Androidów posiada aplikacje POWER. Należy trochę czytać !!! . narka

macaleks   14 #1 10.09.2015 14:11

Mam ten program na tablecie tb-touch.Wyraźnie wydłuża czas pracy baterii.