2x Battery - Battery Saver 2x Battery - Battery Saver 3.58

Strona główna Android Narzędzia Bateria i zarządzanie energią
Pobierz program
lub zeskanuj:

Czas pracy akumulatorów w obecnych urządzeniach z Androidem to jedna z najsłabszych stron tej platformy. 2X Battery Saver to aplikacja, która w inteligentny sposób zarządza połączeniami sieciowymi i wyłącza je w celu jak najwyższej oszczędności baterii.

Aplikacja wyłącza połączenie internetowe kiedy ekran jest wygaszony i okresowo włącza je w celu sprawdzenia dostępnych powiadomień. Ponadto połączenia są aktywowane, gdy ekran zostaje odblokowany. Funkcje tryb dzienny i nocny umożliwiają kontrolę połączenia internetowego w nocy, kiedy telefon nie musi być często synchronizowany. Pozwala to na znaczne zmniejszenie ilości pobieranych danych, a co się z tym wiąże, także mniejszy pobór energii, przez co praca akumulatora zauważalnie się wydłuża. Możliwe jest kontrolowanie niemal każdego sensora, usługi i rodzaju połączenia, począwszy od WiFi a skończywszy na animowanej tapecie. Wszystkie opcje dostępne są z poziomu aplikacji lub poprzez widżety, którymi w szybki sposób aktywuje się wybrane opcje. Ciekawą funkcją jest także możliwość zapisania zrzutu ekranu. Do poprawnej pracy wymagany jest dostęp do praw roota.

Darmowa wersja oferuje 15-minutowy interwał sprawdzania danych. Jest to jedno z niewielu ograniczeń wersji bezpłatnej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Wersja darmowa,po polsku(z automatu) inteligentne,skuteczne,łatwa obsługa,działa w tle,synchron danych
Ograniczenia w wersji free.
ocena użytkownika
10.09.2015 15:05

Po zainstalowaniu aplikacji wynik kilkudniowych testów sprawdził się.Narzędzie skutecznie zarządza energią wydłużając czas pracy baterii.Inteligentny algorytm aplikacji działa w tle monitorując połączenie internetowe.Gdy jest zbędne dezaktywuje połączenie.Jednocześnie z wyłączeniem ekranu następuje wyłączenie połączenia.Ekran wyłącza się gdy jest skierowany ku dołowi (położenie odwrotne-"do góry nogami" ;)).Posiada wiele innych opcji trybu dziennego i nocnego, włącznie z opcją wyłączenia aplikacji.Sygnalizuje niski poziom naładowania.Zawiaduje również wyświetlaczem.