3 - Cubed Player 3 - Cubed Player

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

3 znany także jako Cubed to darmowy i niezwykle prosty odtwarzacz muzyki przeznaczony dla urządzeń z Androidem. Szybkość działania i dość unikalny interfejs kostki wyróżniają go spośród playerów dostępnych w sklepie Google Play.

Odtwarzacz w niczym nie przypomina PoweAmpa czy chociażby Apollo. Jego interfejsem jest kostka, stąd nazwa Cubed. Przwijając w górę i dół użytkownik przegląda albumy dostępne na karcie SD urządzenia. Przewijając poziomo natomiast, ma się dostęp do alfabetycznego spisu artystów. Kostka jest jednym z czterech dostępnych trybów przeglądania. Dostępny jest także equalizer, który niestety nie posiada wbudowanych schematów, przez co jego obsługa jest utrudniona. Ponadto odtwarzacz obsługuje trzy motywy graficzne, które w kilka sekund zmieniają wygląd aplikacji. Wspierany jest również portal last.fm, który scrobbluje nasze utwory i sugeruje wykonawców, którzy mogą przypaść do gustu. Aplikacja może być wzbogacona o informowanie o najnowszych premierach lub koncertach po zainstalowaniu dedykowanych dodatków.

3 jest bardzo dobrym darmowym odtwarzaczem muzyki, który dzięki niekonwencjonalnemu wyglądowi może znaleźć sporą grupę entuzjastów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!