30 Day Fitness Challenge 30 Day Fitness Challenge 2.0.11

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Monitorowanie aktywności
Pobierz program
lub zeskanuj:

30 Day Fitness Challenge to aplikacja, która dostarcza gotowych zestawów ćwiczeń na wzmocnienie organizmu. Zajęcia są rozpisane na 30 dni i dostosowane do trzech poziomów trudności: łatwego, średniego i profesjonalnego.

W aplikacji znajdziemy ćwiczenia dla całego ciała bądź poszczególnych partii mięśni: brzucha i pleców, ramion i karku, a także pośladków. Każde z ćwiczeń zawiera instrukcję, która wskazuje, jak wykonywać je poprawnie, ponadto aplikacja ma wbudowane linki do filmów instruktażowych na Youtube.

Programy treningowe przygotowano dla trzech grup odbiorców: amatorów, średniozaawansowanych oraz mających większe doświadczenie w regularnych treningach. Treningi są rozpisane na 30 dni, każdy dzień oferuje inny zestaw ćwiczeń.

Aplikacja wykorzystuje moduł Text-to-Speech (TTS), aby przetwarzać komendy wirtualnego trenera z języka angielskiego na język polski. Ponadto, możliwe jest zintegrowanie danych o treningach z usługą Google Fit, a także skonfigurowanie przypomnień o zbliżającej się porze treningu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!