30 Day Fitness Challenge

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Monitorowanie aktywności
Pobierz program
lub zeskanuj:

30 Day Fitness Challenge to aplikacja, która dostarcza gotowych zestawów ćwiczeń na wzmocnienie organizmu. Zajęcia są rozpisane na 30 dni i dostosowane do trzech poziomów trudności: łatwego, średniego i profesjonalnego.

W aplikacji znajdziemy ćwiczenia dla całego ciała bądź poszczególnych partii mięśni: brzucha i pleców, ramion i karku, a także pośladków. Każde z ćwiczeń zawiera instrukcję, która wskazuje, jak wykonywać je poprawnie, ponadto aplikacja ma wbudowane linki do filmów instruktażowych na Youtube.

Programy treningowe przygotowano dla trzech grup odbiorców: amatorów, średniozaawansowanych oraz mających większe doświadczenie w regularnych treningach. Treningi są rozpisane na 30 dni, każdy dzień oferuje inny zestaw ćwiczeń.

Aplikacja wykorzystuje moduł Text-to-Speech (TTS), aby przetwarzać komendy wirtualnego trenera z języka angielskiego na język polski. Ponadto, możliwe jest zintegrowanie danych o treningach z usługą Google Fit, a także skonfigurowanie przypomnień o zbliżającej się porze treningu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych