r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

32- i 64-bitowa Vista SP1 z jednej płyty

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Choć nie ma jeszcze mowy o konkretnej dacie wydania Service Pack 1 do najnowszego systemu Windows Vista, to pojawiła się kolejna ciekawa informacja co do jego zawartości. Oprócz wszystkich poprawek opublikowanych od momentu premiery Visty w pakiecie znajdą się także usprawnienia w procesie instalacji systemu.

Dzięki tym usprawnieniom ten sam instalator Visty będzie mógł pracować zarówno z wersjami 32-bitowymi, jak i 64-bitowymi. Oznacza to, że obie edycje będzie można zainstalować z jednego nośnika DVD. Teraz każda wersja ma osobny nośnik. Pod maską usprawnienia te dotyczą raczej samego obrazu Windows Vista, który będzie mógł być użyty do instalacji 32- i 64-bitowego systemu. Będzie to również spore ułatwienie dla administratorów przygotowujących własne obrazy, którzy dotychczas musieli zarządzać kilkoma wersjami w zależności od architektury.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.