360 Security - Antivirus Free 360 Security - Antivirus Free 5.6.9.4834

Strona główna Android Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
lub zeskanuj:

360 Security - Antivirus Free to jedna z najpopularniejszych na Androidzie aplikacji służących jako ochrona przed wirusami i do zarządzania smartfonem lub tabletem.

Program oferuje ochronę w czasie rzeczywistym i dba o bezpieczeństwo smartfonu przez cały czas, dopóki użytkownik nie zdecyduje się go wyłączyć. Aplikacje uruchomione przez cały czas potrafią mocno obciążyć urządzenie, bo na stałe zajmują sporo mocy obliczeniowej i pamięci RAM. Zaletą programu 360 Security jest, że obchodzi się łagodnie z urządzeniem i nie spowalnia jego pracy.

Ponadto, aplikacja 360 Security - Antivirus Free oferuje możliwość skanowania smartfonu pod kątem niepotrzebnych, śmieciowych plików, które można usunąć jednym kliknięciem. Program ma też opcje optymalizacji urządzenia w zakresie płynności jego pracy, a to za sprawą zarządzania procesami dziejącymi się w tle. Ta funkcja przydaj się też do przedłużania czasu pracy akumulatora urządzenia. Aplikacja potrafi wykryć, czy któryś z zainstalowanych programów zużywa zbyt dużo energii i zaproponować użytkownikowi podjęcie działania.

Kolejna funkcja programu 360 - Antivirus Free to opcja zdalnego lokalizowania urządzenia. Jest ona dostępna po wcześniejszym aktywowaniu jej na tej stronie internetowej i zalogowaniu się za pomocą konta Google.

Ostatnia z podstawowych funkcji aplikacji 360 - Antivirus Free to zestaw narzędzi do ochrony prywatności. Za pomocą programu można ograniczyć dostęp do prywatnych informacji, znajdujących się np. w SMS-ach, Snapchacie lub WhatsApp lub zablokować dostęp do galerii zdjęć lub sklepu Google Play.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!