360 Security - Antivirus Free 5.0.6.3505

Strona główna Android Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
lub zeskanuj:

360 Security - Antivirus Free to jedna z najpopularniejszych na Androidzie aplikacji służących jako ochrona przed wirusami i do zarządzania smartfonem lub tabletem.

Program oferuje ochronę w czasie rzeczywistym i dba o bezpieczeństwo smartfonu przez cały czas, dopóki użytkownik nie zdecyduje się go wyłączyć. Aplikacje uruchomione przez cały czas potrafią mocno obciążyć urządzenie, bo na stałe zajmują sporo mocy obliczeniowej i pamięci RAM. Zaletą programu 360 Security jest, że obchodzi się łagodnie z urządzeniem i nie spowalnia jego pracy.

Ponadto, aplikacja 360 Security - Antivirus Free oferuje możliwość skanowania smartfonu pod kątem niepotrzebnych, śmieciowych plików, które można usunąć jednym kliknięciem. Program ma też opcje optymalizacji urządzenia w zakresie płynności jego pracy, a to za sprawą zarządzania procesami dziejącymi się w tle. Ta funkcja przydaj się też do przedłużania czasu pracy akumulatora urządzenia. Aplikacja potrafi wykryć, czy któryś z zainstalowanych programów zużywa zbyt dużo energii i zaproponować użytkownikowi podjęcie działania.

Kolejna funkcja programu 360 - Antivirus Free to opcja zdalnego lokalizowania urządzenia. Jest ona dostępna po wcześniejszym aktywowaniu jej na tej stronie internetowej i zalogowaniu się za pomocą konta Google.

Ostatnia z podstawowych funkcji aplikacji 360 - Antivirus Free to zestaw narzędzi do ochrony prywatności. Za pomocą programu można ograniczyć dostęp do prywatnych informacji, znajdujących się np. w SMS-ach, Snapchacie lub WhatsApp lub zablokować dostęp do galerii zdjęć lub sklepu Google Play.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 18.06.2018 07:08

Co się stało z programem? Play wywaliło go ze swojej platformy i co chwilę wyświetla mi na telefonie komunikaty o szkodliwości tego oprogramowania

PIENA   3 #1 16.09.2017 21:33

Być może cechuje się wysoką skutecznością. Jednakże poległem na dodatkowych nieustannych usługach jak schładzanie, czyszczenie śmieci. Przy takiej każdej akcji pojawiają się reklamy. To co zupełnie zraziło mnie do tego programu to jego energożerność. Otóż w moim przypadku czas pracy, przy umiarkowanym użytkowaniu i nowej baterii, zmalał nawet do jednego dnia. Ładowanie akumulatora wyglądało tak, że dochodziło do 70% i skokowo do 100%, co sugerowało, że akumulator padł. Odinstalowanie programu spowodowało wydłużenie czasu pracy do 4 dni i normalne ładowanie. Być może to była moja nieumiejętność konfiguracji. Ja jednak nie polecam tego programu.

Autor edytował komentarz w dniu: 16.09.2017 21:38