r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

360 Security - Antivirus Free

Strona główna Android Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające

360 Security - Antivirus Free to jedna z najpopularniejszych na Androidzie aplikacji służących jako ochrona przed wirusami i do zarządzania smartfonem lub tabletem.

Galeria programu

Program oferuje ochronę w czasie rzeczywistym i dba o bezpieczeństwo smartfonu przez cały czas, dopóki użytkownik nie zdecyduje się go wyłączyć. Aplikacje uruchomione przez cały czas potrafią mocno obciążyć urządzenie, bo na stałe zajmują sporo mocy obliczeniowej i pamięci RAM. Zaletą programu 360 Security jest, że obchodzi się łagodnie z urządzeniem i nie spowalnia jego pracy.

Ponadto, aplikacja 360 Security - Antivirus Free oferuje możliwość skanowania smartfonu pod kątem niepotrzebnych, śmieciowych plików, które można usunąć jednym kliknięciem. Program ma też opcje optymalizacji urządzenia w zakresie płynności jego pracy, a to za sprawą zarządzania procesami dziejącymi się w tle. Ta funkcja przydaj się też do przedłużania czasu pracy akumulatora urządzenia. Aplikacja potrafi wykryć, czy któryś z zainstalowanych programów zużywa zbyt dużo energii i zaproponować użytkownikowi podjęcie działania.

Kolejna funkcja programu 360 - Antivirus Free to opcja zdalnego lokalizowania urządzenia. Jest ona dostępna po wcześniejszym aktywowaniu jej na tej stronie internetowej i zalogowaniu się za pomocą konta Google.

Ostatnia z podstawowych funkcji aplikacji 360 - Antivirus Free to zestaw narzędzi do ochrony prywatności. Za pomocą programu można ograniczyć dostęp do prywatnych informacji, znajdujących się np. w SMS-ach, Snapchacie lub WhatsApp lub zablokować dostęp do galerii zdjęć lub sklepu Google Play.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.