r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

3G Watchdog - Data Usage

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria

3G Watchdog - Data Usage to rozbudowane narzędzie do monitorowania i kontrolowania transmisji danych w naszym urządzeniu. Obsługuje połączenia 4G, 3G, Edge, GPRS i WiFi.

Galeria programu

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od jej konfiguracji. Ekran ustawień wita nas domyślnie językiem angielskim. Dopiero z jego poziomu będziemy mogli dokonać zmiany na polski. Wśród dostępnych opcji znajdziemy: ustawienia naszego pakietu (pojemność oraz okres rozliczenia), ostrzeżenia o wykorzystaniu pakietu, automatyczne wyłączenie 3G (tylko w Androidach starszych niż 5.0), częstotliwość odświeżania widgetów i powiadomień, wygląd widgetów czy też ustawie monitora rzeczywistego ruchu sieciowego. Każda opcja jest pokrótce opisana.

O swoim działaniu aplikacja informuje nas za pomocą ikony i paska powiadomień. Po przejściu do 3G Watchdog - Data Usage możemy przejrzeć szczegółowe raporty odnośnie zużycia z podziałem na wybrany okres czasu oraz rodzaj połączenia. Możliwe jest także śledzenie wykorzystania sieci przez konkretne aplikacje, w tym na żywo. Aplikacja pozwala nam także na eksport oraz import danych.

Największą wadą 3G Watchdog jest koszmarnie wykonany interfejs, który przywołuje na myśl czasy Androida 2.2 Przy korzystaniu z tego typu programów należy także stosować ograniczone zaufanie. Realne zużycie zależy od tego w jaki sposób nasz operator rozlicza pakiety pobrane oraz wysłane. Może to w odczuwalny sposób zmienić realne zużycie. Wszystkie podstawowe opcje 3G Watchdog dostępne są za darmo. Możemy również zakupić wersję pro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.