Facebook F8 2020: data jest już znana, szczegóły pozostają tajemnicą

Facebook F8 2020: data jest już znana, szczegóły pozostają tajemnicą

Konferencja F8 2020 odbędzie się w maju, fot. Getty Images
Konferencja F8 2020 odbędzie się w maju, fot. Getty Images
Oskar Ziomek
20.11.2019 17:30, aktualizacja: 20.11.2019 17:40

Facebook F8 2020 rozpocznie się 5 maja przyszłego roku – informacja o dacie konferencji dla deweloperów trafiła już na odświeżoną stronę internetową tego wydarzenia. Facebook zaprasza twórców do San Jose, gdzie zostaną zaprezentowane nowe produkty i oprogramowanie.

A przynajmniej powinny zostać pokazane, bo na tę chwilę udostępniono tylko bardzo ogólne informacje. Chociaż data konferencji F8 2020 jest juz znana, to jej szczegółowy program nie został jeszcze ujawiony. Na scenie z pewnością nie zabraknie zespołu twórców z Markiem Zuckerbergiem na czele, który będzie opowiadać o nadchodzących zmianach w zakresie funkcji i bezpieczeństwa nie tylko Facebooka, ale i Messengera, WhatsAppa i serwisu Instagram.

Konferencja F8 2020 zacznie się 5 maja przyszłego roku, źródło: Facebook.
Konferencja F8 2020 zacznie się 5 maja przyszłego roku, źródło: Facebook.

Podczas tegorocznej konferencji F8 zapowiedziano wiele nowości cennych z punktu widzenia zwykłych użytkowników. To przy tej okazji wspomniano między innymi o pracach nad odświeżoną wersją desktopowego Messengera, o której niedawno dowiedzieliśmy się więcej. Program będzie bazować na Electronie i zaoferuje dwa ciemne motywy interfejsu.

W czasie F8 2019 dowiedzieliśmy się także o planowanym uruchomieniu opcji kupowania produktów bezpośrednio od reklamodawców w aplikacji Instagram oraz rozwoju randkowania przez Facebooka. To opcja, o której wcześniej mówiono jeszcze w czasie F8 2018, zaraz po zapowiedzi ciemnego motywu mobilnego Messengera. Nowe kolory trafiły ostatecznie do aplikacji w pierwszej połowie bieżącego roku.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)