3nity PDF Reader 3nity PDF Reader 1.0

Strona główna Windows Biuro Przeglądarki dokumentów
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

3nity PDF Reader to niewielkich rozmiarów darmowy program obsługujący dokumenty zapisane w popularnym formacie PDF. Dzięki niemu nie tylko odtworzymy i przejrzymy pliki PDF, ale także będziemy mogli je wydrukować.

Narzędzie umożliwia ponadto wyszukiwanie wybranej frazy w otwartym dokumencie, zmianę sposobu wyświetlenia (w pionie lub poziomie), przeskoczenie do wskazanej strony lub na koniec bądź początek pliku, jak również zawiera opcję przybliżenia lub oddalenia obrazu. Jeśli istnieje taka potrzeba, możemy go rozciągnąć na całą szerokość monitora albo wyświetlić pojedynczą stronę na ekranie w pomniejszeniu.

3nity PDF Reader charakteryzuje się dużą prostotą oraz szybkością działania. Aplikacja wyposażona została jedynie w niezbędne funkcje i doskonale nadaje się do wykorzystania na starszych komputerach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!