bEUCNFOt
4Media Download YouTube Video ikona

4Media Download YouTube Video5.6.9

Strona głównaWindowsMultimediaPobieranie wideo4Media Download YouTube Video
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

4Media Download YouTube Video to darmowe i multiplatformowe narzędzie przeznaczone do pobierania wysokiej jakości materiałów wideo z serwisu YouTube. Doskonale radzi sobie ono z przechwytywaniem i zapisywaniem lokalnie klipów w jakości 720p, 1080p i 4K, wspierając również materiały w 3D.

bEUCNFOv

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze - wystarczy, że w głównym oknie aplikacji wkleimy link do ulubionego filmiku, zdefiniujemy podstawowe parametry pliku wyjściowego i klikając przycisk 'Download' zainicjujemy operacje pobierania. Możliwe jest niestety pobieranie pojedynczych klipów (brak obsługi playlist) oraz zapisywanie ich na dysku komputera w formacie FLV, MP4, 3G i Webm. Opcje konfiguracyjne umożliwiają definiowanie domyślnej jakości pobieranych materiałów, formatu, lokalizacji do ich zapisania, a także maksymalnej ilości jednocześnie pobieranych wideo.

4Media Download YouTube Video udostępnione zostało dla platform Windows oraz Mac OS. Twórcy oferują również komercyjną edycję narzędzia, która dodatkowo dysponuje opcją konwersji wideo pomiędzy wieloma popularnymi formatami.

Udostępnij
4Media Download YouTube Video 5.6.9wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań6 212
Data aktualizacji11 lut 2020
Rozmiar pliku29.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
4Media Download YouTube Video ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUCNFOF
Komentarze (5)
bEUCNFPr