Blog (56)
Komentarze (624)
Recenzje (0)
@CebulaWładza dla ludu - piątka sprawiedliwych wybrana

Władza dla ludu - piątka sprawiedliwych wybrana

14.11.2012 19:25

Władzę ludowi czas przekazać, dlaczego i w jaki sposób opisywałem już w poprzednim wpisie. Chętni do podjęcia wyzwania i trudu selekcji blogów na portalu mogli zgłaszać się od poniedziałku, i zgłaszali się :)

Dziękujemy Wam za maile, wytypowaliśmy pierwszych pięciu śmiałków, a łatwo nie było. Zanim jednak o nowych „moderatorach” słów kilka o idei.

Chcemy aby nowa siła i energia na blogu możliwie optymalnie wyłuskiwała atrakcyjne materiały na główną stronę bloga, aby nic interesującego nie umknęło. Mamy nadzieję, że pięciu aktywnych blogerów, którzy dobrze znają specyfikę tego miejsca wniesie wiele dobrego. Oczywiście ten wariant – wybór pięciu z Was, nie jest jedynym możliwym rozwiązaniem i sposobem „oddania władzy ludowi”. Rozważaliśmy także możliwość głosowania, „wykopywania” itd. Niemniej wszystko ma wady i zalety. Na początek więc pięciu moderatorów. Nie jest to rozwiązanie ostateczne, grupa moderatorów oczywiście również nie jest zamknięta i ostateczna. Można powiedzieć, że rozpoczynamy z nowym systemem na próbę.

Czas przejść do najważniejszej części tego wpisu, czyli informacji do kogo będziecie mogli mieć pretensje ;)

Oto nowi moderatorzy: djfoxer, GBM, mordzio, Shaki81, underface.

Nowy system selekcji wpisów ruszy w najbliższy poniedziałek. Gratulujemy wybrańcom i życzymy powodzenia.

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (59)