Blog (56)
Komentarze (624)
Recenzje (0)

Zmiany w portalu - nowe ustawienia powiadomień i kilka zmian na blogu

Strona główna@CebulaZmiany w portalu - nowe ustawienia powiadomień i kilka zmian na blogu
26.08.2014 19:11

Niektórzy z Was zapewne już zauważyli, że dziś pojawiło się kilka drobnych, lecz istotnych zmian na portalu. Zmiany objęły głównie powiadomienia oraz blogi. Modyfikacje ustawień powiadomień umożliwią wyselekcjonowanie najistotniejszych z punktu widzenia użytkownika. Zmianom nie oparło się również menu nawigacyjne w profilach użytkowników, modernizacje powinny również pozytywnie wpłynąć na nawigację po blogach.

527626

Po wybraniu opcji "Ustawienia" w przebudowanym menu będziemy mogli wyselekcjonować interesujące nas powiadomienia. Obecnie wybierać można z ośmiu grup informacji, jutro lub pojutrze pojawi się dziewiąta: "śledzenie wątków" pod ulubionymi wpisami.

527628

Zmiany na blogach podążają za Waszymi sugestiami, które przekazywaliście nam między innymi podczas HotZlotu. Wprowadziliśmy możliwość wiązania wpisów przez autora, jest to funkcja niezwykle przydatna w przypadku tworzenia wpisów o bardzo zbliżonej tematyce czy też w przypadku kolejnego odcinka serii. Czytelnicy wpisów pod treścią znajdą linki do powiązanych materiałów.

527630

Nie zapomnimy o wpisach, które chcielibyśmy przeczytać w wolnej chwili, nie zapomnimy również o tych, które zamierzamy nominować do nagród w konkursach na "Najlepszych blogerów miesiąca". Jeśli do jakiegoś wpisu chcielibyśmy powrócić wystarczy dodać go do ulubionych klikając w ikonkę pod jego treścią. Także zgodnie z Waszymi sugestiami na indywidualnych blogach wprowadziliśmy chmury "popularnych tematów", które pozwolą na sprawniejsze docieranie czytelników do interesujących ich treści.

527632

Podczas edycji wpisu możecie skorzystać z nowego tagu list numerowanych, to wprawdzie drobiazg, ale również powszechnie postulowany.

bDXEQQGf

Lista zmian oczywiście nie została zamknięta i pracujemy nad kolejnymi. Zachęcamy Was do testowania nowych funkcji i czekamy oczywiście na Wasze opinie i sugestie.

Udostępnij:
bDXEQQHb