Blog (2)
Komentarze (505)
Recenzje (0)

Testy drukarek Epson zakończone. Wybraliśmy najlepszą recenzję

Strona główna@o.zioTesty drukarek Epson zakończone. Wybraliśmy najlepszą recenzję
19.12.2018 23:10

Kończymy kolejną akcję blogową, tym razem tę związaną z drukarkami ze stałym zasilaniem atramentem, której partnerem została firma Epson. Zanim jednak przejdziemy do ogłoszenia zwycięzcy, przypomnijmy jakie zadanie zostało postawione przed blogerami.

Na początku czekaliśmy na zgłoszenia z ciekawymi pomysłami na test. Wytypowaliśmy trzy osoby, do których na 3 tygodnie trafiły drukarki z serii EcoTank ze stałym zasilaniem atramentem. Wybór padł na lordjahu, djfoxera i miggi.

668191

Przez cały okres testów blogerzy mieli możliwość publikowania wpisów lub serii wpisów związanych z recenzowanym urządzeniem, by zawalczyć o prezent ufundowany przez firmę Epson: testowana drukarka autora najciekawszej recenzji będzie mogła u niego zostać na stałe. Wszystkie wpisy były w tym czasie publikowane także na profilu blogowym firmy Epson.

Autorem najlepszej recenzji został...

Decyzje zapadły, lecz wybór najlepszej realizacji testu nie był taki łatwy. Dwie najlepsze recenzje wybraliśmy w redakcji, ale mając trudny orzech do zgryzienia, ostateczną decyzję o zwycięzcy podjął nasz partner, czyli firma Epson. Niniejszym mam przyjemność ogłosić, że autorem najlepszej recenzji, czyli w tym przypadku serii wpisów, został djfoxer, serdeczne gratulacje!

668195

Oznacza to, że od teraz djfoxer może już planować wydatki na kolejne buteleczki z tuszem, bo drukarka zostaje u niego na stałe. Wszystkim uczestnikom akcji serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy stworzonych recenzji – każdy wpis był wartościowy. W sprawie nagrody i formalności ze zwycięzcą skontaktujemy się indywidualnie.

Udostępnij:
bDYSJoQT