Blog (359)
Komentarze (10k)
Recenzje (37)

Bsod u Apple?

@Shaki81Bsod u Apple?13.10.2013 21:17

Przeglądając dziś główną stronę dobrychprogramów natrafiłem w pasku "FLESZ" na tytuł "iPhone 5S dorobił się Niebieskiego Ekranu Śmierci?" z ciekawości kliknąłem na link aby zobaczyć czy to przypadkiem nie jakiś żart lub fake. Okazuje się, że jednak, że najnowszy iPhone 5s z zainstalowanym najnowszym systemem Apple iOS 7 rzeczywiście ma coś bardzo podobnego do Blue Screen of Death jaki od czasu do czasu pokazuje nam system z Redmond. W przypadku Apple jednakże nie ma jednak napisów a jedynie jasnoniebieski ekran pojawiający się na 2- 3 sekundy (w zależności od źródeł jakie podają informacje na te temat), po którym automatycznie wykonuje się restart smartfona.

Wg. niepotwierdzonych informacji problemem nie leży w sferze sprzętowej, ponieważ większość artykułów twierdzi, że problem jest czysto programowy i występuje w darmowych wersjach aplikacji Numbers, Keynote i Pages a także przy pakiecie iWork

Oczywiście cała ta informacja może okazać się fałszywa, a cała akcja może mieć na celu wywołanie czarnego PR'u dla Apple. Jednocześnie nie mam dostępu do najnowszego smartfona Apple tak więc sam nie mogę potwierdzić tych rewelacji. Jeśli ktoś z Was posiada dostępu do tego sprzętu to proszę o potwierdzenie lub zanegowanie tego newsa.

Spis treści całości mojego blogowania znajduje się tutaj.

SprzętTelefony
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)