Blog (26)
Komentarze (1k)
Recenzje (0)

Moje ulubione kanały na YouTube

@XanthiaMoje ulubione kanały na YouTube04.05.2016 13:11

Witam po ponad dwu letniej przerwie. Trochę w odpowiedzi na wpis Shaki81 - http://www.dobreprogramy.pl/Shaki81/Kanaly-YouTube-ktore-mnie-zaintere... który, no cóż, zbyt oryginalnych kanałów nie przedstawiał (wiem, narażam się moderatorowi bloga :P ) postanowiłam przedstawić kilka swoich propozycji, z naprawdę wielu jakie subskrybuję (w tej chwili mam ich ponad 300).

590503

#1 Kuba Klawiter

Blog technologiczny prowadzony przez sympatycznego Kubę, który z humorem testuje różne sprzęty oraz prowadzi tygodniowy vlog o nowościach w branży IT. Nowościach bardziej lub mniej znanych, a czasem (oj, często) nieco absurdalnych. Kanał zaskakuje rozmachem realizacji i pomysłowością twórcy.

#2 Emce kwadrat

Prowadzony przez przesympatyczną Polkę wietnamskiego pochodzenia kanał naukowy, przedstawiający w prosty i zrozumiały sposób różnego rodzaju ciekawostki ze świata nauki.

#3 Uwaga! Naukowy Bełkot.

Kolejny vlog naukowy, z którego można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.

#4 Arch.eu

DarkArchon (często z żoną (?) Neko) opowiada o grach, ich historii, konsolach (jw) oraz różnych ciekawostkach związanych z grami.

#5 MoreleTV

Kolejny kanał o sprzęcie i grach

#6 MGR Zygadło

Kanał poświęcony retro sprzętowi, jego naprawie, odnawianiu, czasem także retro grom.

#7 ZagrajnikTV

Kanał poświęcony grom, ich porównaniu i różnym quizom

#8 Pograjmerka

Ujmująca swoją autentycznością "letsplayerka".

#9 Iwona Blecharczyk

Vlog jedynej polskiej dziewczyny, która jeździ pełnowymiarowym TIRem po Europie. Wiele filmów niestety przepadło na kanale The Tracking Girl, który został zablokowany (zupełnie nie rozumiem dlaczego). Były tam naprawdę perełki, typu Iwona ładuje na naczepę swojego TIRa starą ciężarówkę (sama!)

#10 Kuchnia Kwasiora

Nie mogło zabraknąć vloga kulinarnego, których subskrybuje multum. Kuchnia Kwasiora jest bardzo charakterystyczna, zawsze prowadzona na zewnątrz i zawsze przedstawia świetne dania.

To wszystko (tym razem?). Jeżeli wpis wam się spodoba, chętnie podzielę się innymi ciekawymi kanałami, które subskrybuję i nie są one zbyt znane, ale z pewnością warte uwagi.

InternetHobby
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)