r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

A Color Story 1.3.1

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

A Color Story to aplikacja, która służy do edycji zdjęć. Program pozwala dokonać zarówno podstawowych korekt, jak też ozdobić zdjęcia za pomocą filtrów oraz efektów.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i łatwo opanować zasady jego działania. W pierwszym kroku możemy zrobić zdjęcie i od razu zacząć na nim pracę, albo przesłać do aplikacji jeden z plików, które przechowujemy w pamięci urządzenia. Następnie dokonamy wstępnej obróbki: możemy obrócić fotografię, skorzystać z efektu odbicia lustrzanego, wybrać format i kształt zdjęcia. Później możemy nałożyć filtr na zdjęcie, dołożyć efekt (np. dodać wirtualne promienie słoneczne), wreszcie dokonać poprawek. Program umożliwia regulację jasności, nasycenia kolorów, kontrastu, ostrości, ziarnistości, możemy też skorzystać z narzędzi do cieniowania zdjęcia. Gotową pracę możemy zapisać na urządzeniu lub od razu udostępnić ją dalej.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja oferuje solidne narzędzia do pracy ze zdjęciami, a efekt edycji jest zadowalający. To program świetny na wakacje i obróbki zdjęć z letniego wypoczynku.

Minusem aplikacji jest fakt, że za dostęp do wielu ważnych i przydatnych narzędzi musimy zapłacić. Za opłatą jest dostępna np. większość filtrów na zdjęcia. Za paczkę ze wszystkimi możliwościami programu zapłacimy ok. 8 euro, co jest dość dużą kwotą. Z kolei pojedyncze elementy kosztują od 1 do 2 euro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.