bEEwpUDF
A Color Story ikona

A Color Story3.8.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

A Color Story to aplikacja, która służy do edycji zdjęć. Znajdziemy w niej zarówno proste narzędzia, jak też nieco bardziej zaawansowane filtry oraz efekty, które pozwolą nadać fotografiom pożądany charakter.

bEEwpUDH

Aplikacja pozwala zrobić zdjęcie za pomocą modułu aparatu fotograficznego lub przesłać plik z pamięci urządzenia. W pierwszym kroku wybierzemy jego rozmiar i format (np. 4:3 lub 16:9), możemy też obrócić zdjęcie, skorzystać z efektu odbicia lustrzanego, a następnie będziemy mogli przejść do nieco bardziej złożonych zadań.

A Color Story pozwala uregulować poziom jasności, kontrast, nasycenie kolorów i skorzystać z narzędzia, które pozwoli nałożyć na zaznaczoną część zdjęcia dominujący odcień (czerwony, zielony lub niebieski). Ponadto, program oferuje spory zestaw filtrów i efektów, które możemy nałożyć na fotografię, np. promienie słoneczne, kolorową mgłę i wiele innych. Na minus aplikacji należy jednak zaliczyć fakt, że spora część narzędzi do korekty jest dostępna za dodatkową opłatą. W wersji darmowej programu nie znajdziemy zbyt wielu filtrów oraz efektów. Wadą jest też mało czytelny interfejs edycji zdjęć, wyposażony w bardzo małe przyciski umieszczone tuż nad paskiem z przyciskami systemowymi. W takim układzie łatwo o naciśnięcie niewłaściwego przycisku.

Gotowe zdjęcie możemy zapisać w pamięci urządzenia lub udostępnić je za pomocą innych zainstalowanych programów.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentA Color Story
Liczba pobrań1 644
Data aktualizacji14 cze 2021
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
A Color Story ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEEwpUED