AndroidGrafika i fotografiaObróbka zdjęć i efektyA Color Story
A Color Story ikona

A Color Story3.9.15

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

A Color Story to aplikacja, która służy do edycji zdjęć. Znajdziemy w niej zarówno proste narzędzia, jak też nieco bardziej zaawansowane filtry oraz efekty, które pozwolą nadać fotografiom pożądany charakter.

Aplikacja pozwala zrobić zdjęcie za pomocą modułu aparatu fotograficznego lub przesłać plik z pamięci urządzenia. W pierwszym kroku wybierzemy jego rozmiar i format (np. 4:3 lub 16:9), możemy też obrócić zdjęcie, skorzystać z efektu odbicia lustrzanego, a następnie będziemy mogli przejść do nieco bardziej złożonych zadań.

A Color Story pozwala uregulować poziom jasności, kontrast, nasycenie kolorów i skorzystać z narzędzia, które pozwoli nałożyć na zaznaczoną część zdjęcia dominujący odcień (czerwony, zielony lub niebieski). Ponadto, program oferuje spory zestaw filtrów i efektów, które możemy nałożyć na fotografię, np. promienie słoneczne, kolorową mgłę i wiele innych. Na minus aplikacji należy jednak zaliczyć fakt, że spora część narzędzi do korekty jest dostępna za dodatkową opłatą. W wersji darmowej programu nie znajdziemy zbyt wielu filtrów oraz efektów. Wadą jest też mało czytelny interfejs edycji zdjęć, wyposażony w bardzo małe przyciski umieszczone tuż nad paskiem z przyciskami systemowymi. W takim układzie łatwo o naciśnięcie niewłaściwego przycisku.

Gotowe zdjęcie możemy zapisać w pamięci urządzenia lub udostępnić je za pomocą innych zainstalowanych programów.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentA Color Story
Liczba pobrań1 845
Data aktualizacji28 paź 2023
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
A Color Story ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)