A Fistfull of Cows 1.01

Strona główna Windows Gry Bijatyki
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gra przenosi nas w czasy Dzikiego Zachodu, dokładnie do niewielkiego miasteczka Roswell, którego cała populacja została unicestwiona przez mało sympatycznych reprezentantów rasy pozaziemskiej.

Dla ufoków dużo większą wartość od gatunku ludzkiego stanowią krowy, które na Ziemi są podstawowym źródłem energii niezbędnym do ich egzystencji. Kosmici szabrując, plądrując i grabiąc cały miasteczkowy inwentarz rozpanoszyli się na dobre. Cała nadzieja w naszej bohaterce, która postanawia bronić miasta i bydła. Staje w szranki z setkami obcych, którzy za wszelką cenę starają się bronić swoich łupów. Finalnie zostajemy teleportowani na jeden ze statków, gdzie stawiamy czoła głównemu bossowi. Będziemy musieli wykazać się dużą celnością, refleksem i umiejętnością korzystania z combosów czyli specjalnych kombinacji serii ciosów przy użyciu odpowiednich ciągów klawiszy.

Gra utrzymana jest w nieco groteskowym klimacie i towarzyszącej przez niemal cały czas trwania rozgrywki atmosferze komizmu. To sprawia, że zabawa w trakcie gry jest jeszcze większa i bardziej urozmaicona. Na uwagę zasługuje doskonała oprawa graficzna, która w połączeniu z pogodną muzyczką country zachęca jeszcze bardziej do gry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!