APK Downloader APK Downloader 1.0

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

APK Downloader to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie przeznaczone do pobierania aplikacji i gier z Google Play bezpośrednio na dysk naszego komputera.

Aplikacja wymaga od użytkownika jedynie podania nazwy pakietu lub odnośnika do pozycji ze sklepu Play, którą chcielibyśmy zapisać na dysku w postaci pliku APK. Takie rozwiązanie pozwoli użytkownikom smartfonów i tabletów z Androidem na instalację oprogramowania z pominięciem mechanizmów Google'a. Wystarczy, że skopiujemy pobraną aplikację na telefon (np. poprzez kabel USB lub bluetooth) i zainstalujemy ją w naszym mobilnym systemie. APK Downloader przyda się z pewnością również tym użytkownikom, których urządzenia z różnych przyczyn nie mogą nawiązać połączenia z Internetem.

Pobierane przy użyciu APK Downloader aplikacje i gry zapisywane są w folderze 'downloaded_APKS' zawartym w katalogu z programem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

bezpłatny, prosty w działaniu, nie wymaga połączenia z internetem
problematyczny w użytkowaniu, zawiesza się, dawno nie aktualizowany.
ocena użytkownika
24.03.2016 01:16 • Recenzja do wersji 1.0

Program którego głównym zadanie jest przenoszenie różnego rodzaju gier i aplikacji z Google Play na dysk komputera. I muszę stwierdzić obiektywnie że średnio sobie z tym radzi. Pomimo tego że jest prosty w obsłudze, zawodzi przede wszystkim pod względem samego ściągania danych. Co tego program znacznie dyskredytuje w samym użytkowaniu. Z moich doświadczeń najlepiej z tym radzi sobie na Windows 7. Można go też używam bez połączenia z samym internetem.