r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AQQ 2.0.1 GP Beta Build 11 RC1

Strona główna Aktualności

Po bardzo długim okresie czasu pojawiła się pierwsza wersja kandydująca komunikatoa AQQ z gałęzi 2.0.

Wersja 2.0 posiada całkowicie nową ideologię działania polegającą na otwarciu się na protokół Jabbera, za pomocą którego można komunikować się z większością sieci na całym świecie, łącznie z naszymi rodzimymi (Gadu-Gadu, Tlen). AQQ GoldenPath to także szyfrowane rozmowy (TLS oraz SSL), bardzo rozbudowane skinowanie okien komunikatora dzięki systemowi opartemu o HTML/CSS.

Nowy projekt w założeniach ma być mobilny, dzięki czemu możliwe będzie używanie komunikatora np. na pen-drivie. Mobilność zapewni nowa lokacja ustawień w plikach, a nie jak dotychczas w rejestrze Windows. Nowe AQQ to także większa stabilność i szybkość działania. Przejrzystość opcji, przyjemny interfejs i prosta obsługa czasem skomplikowanych usług.

W najnowszej kompilacji poprawiono błędy związane z blokowaniem możliwości zamknięcia systemu przez AQQ, dodano kilka ikonek i udoskonalono SDK. Pełna lista zmian wprowadzonych w wersji 2.0 dostępna jest na stronie domowej komunikatora, z której można również pobrać AQQ 2.0.1 GP Beta Build 11 RC1.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.