Arrow Launcher z przydatnymi nowościami w wersji beta

Arrow Launcher z przydatnymi nowościami w wersji beta

Arrow Launcher z przydatnymi nowościami w wersji beta
05.07.2017 18:08

Jeden z lepszych launcherów na Androida, Arrow Launcher, otrzymał nowe funkcje. Obecnie nimi mogą cieszyć się użytkownicy beta wersji. Zmiany nie są wielkie, ale przekładają się na zwiększenie komfortu korzystania z launchera Microsoftu.

Uaktualnienie wprowadza nowości w zarządzaniu kontaktami, zmiany na stronie z ustawieniami, nowe funkcje wyszukiwania oraz nowe okno logowania dla nowych użytkowników. Dzięki usprawnionej integracji kontaktów połączymy teraz różne kontakty i usuniemy duplikaty kont w karcie People. W sekcji z aktualnymi wiadomościami dostępne jest logo wydawcy. Z kolei podczas wyszukiwania lokalnych informacji możemy spersonalizować kolejność otrzymanych wyników.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aktualizacja przynosi również poprawki i usprawnienia dla paska stanu, karty kalendarza, wyszukiwania, funkcji ukrytych aplikacji i automatycznych aktualizacji. Nowa wersja to także wyeliminowanie mniejszych błędów.

Nowe funkcje w Arrow Launcher pojawiają się naprawdę często, na mniejsze lub większe zmiany możemy liczyć niemal co miesiąc. Wspomniane w tekście nowości trafiają obecnie to beta wersji, użytkownicy stabilnego wydania będą musieli poczekać.

Oczywiście Arrow Launcher w stabilnej wersji znajdziecie w naszej bazie. Z kolei do programu beta testów zapiszecie się z poziomu Google Play.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)