r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AQQ 2.0.7 Fusion z rozbudowanym zarządzaniem prywatnością

Strona główna Aktualności

Po wielu edycjach testowych światło dzienne ujrzała nowa, stabilna wersja multikomunikatora AQQ dla systemu Windows oznaczona numerem 2.0.7.10 i nazwą kodową Fusion.

Jako najistotniejszą zmianę w stosunku do poprzedniej edycji wymienić należy rozbudowę modułu odpowiedzialnego za zarządzanie prywatnością. W przypadku użytkowników sieci GG mowa o możliwości ukrywania przed wybranymi kontaktami przy aktywnej opcji Tylko dla znajomych, z kolei w sieci Jabber/XMPP są to listy prywatności (XEP-0016). Ponadto dodano również kilka nowych funkcji, pozwalających na m.in. ustawianie wybranego statusu i opisu przy starcie aplikacji oraz statusu w momencie zamknięcia programu, wygodne kopiowanie wiadomości w archiwum, możliwość wysyłania wiadomości do grupy kontaktów (opcja Wyślij wiadomość grupie) oraz śledzenie wszelakiej aktywności wybranego kontaktu (opcja Daj mi znać). Optymalizacji poddano także wtyczki, które ładowane są przy starcie programu - co znacząco wpłynęło na szybkość i stabilność pracy komunikatora.

Najnowszą wersję komunikatora AQQ 2.0.7 pobrać można z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe. Użytkownicy programu mogą dokonać aktualizacji do nowej edycji przy użyciu opcji Sprawdź aktualizacje z poziomu menu Pomoc.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.