AVG Internet Security AVG Internet Security 2021 21.1

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

AVG Internet Security to pakiet przeznaczony do kompleksowego zabezpieczenia komputera.

Jego trzonem jest ceniony program antywirusowy AVG Anti-Virus znany głównie ze swej bezpłatnej wersji. Ponadto zawiera AVG Anti-Spyware - zabezpieczający przed złośliwym oprogramowaniem, AVG Anti-Spam - rozpoznający niechcianą pocztę oraz Firewall - chroniący przed atakami z sieci. Program jest bardzo łatwy w użyciu, sprawną ochronę przed wirusami zapewnia m. in. skuteczna analiza heurystyczna oraz skanowanie strumieni danych NTFS. Przydatną funkcjonalnością w przypadku przenoszenia komputera jest możliwość zmiany profili zabezpieczeń.

AVG Internet Security oferuje również moduł ochrony tożsamości AVG Identity Protection monitorujący zachowanie aplikacji i wyłapujący podejrzane aktywności.

Uwaga!

  • Wersja testowa oferuje pełną funkcjonalność przez 30 dni. Po zakończeniu 30-dniowego okresu testowego możliwe jest przejście na wersję bezpłatną AVG AntiVirus Free Edition.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Niewielki rozmiar pliku,przyjazny łatwy w obsłudze
brak
ocena użytkownika
27.09.2020 19:30 • Recenzja do wersji 19.8.4793

Jest to kompleksowy program zabezpieczający przed złośliwym oprogramowaniem,dobrym uzupełnieniem może być VPN,Tuneap .
Posiada ochronę bankowości internetowej,
Polecam

interfejs
namolne reklamy AVG w płatnej wersji
ocena użytkownika
24.03.2018 10:38 • Recenzja do wersji 18.2.3046

Używałem AVG IS od dawna, ale najnowsza wersja przeszła wszelkie granice. Opcje ograniczone do minimum. Jeżeli zatrzymamy skanowanie to nie możemy go wznowić. Brak wskazywania zagrożeń na bieżąco w trakcie skanowania tylko w końcowym raporcie. I najgorsze: ogromne powiadomienia straszące typu twoja lokalizacja jest widoczna! Namolne komunikaty proponujące zakup innych programów AVG VPN czy TuneUp. Nie po to płaciłem za licencję by codziennie oglądać reklamy AVG!