r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AVG Internet Security 2017 17.7.3032

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające

AVG Internet Security to pakiet przeznaczony do kompleksowego zabezpieczenia komputera.

Galeria programu

Jego trzonem jest ceniony program antywirusowy AVG Anti-Virus znany głównie ze swej bezpłatnej wersji. Ponadto zawiera AVG Anti-Spyware - zabezpieczający przed złośliwym oprogramowaniem, AVG Anti-Spam - rozpoznający niechcianą pocztę oraz Firewall - chroniący przed atakami z sieci. Program jest bardzo łatwy w użyciu, sprawną ochronę przed wirusami zapewnia m. in. skuteczna analiza heurystyczna oraz skanowanie strumieni danych NTFS. Przydatną funkcjonalnością w przypadku przenoszenia komputera jest możliwość zmiany profili zabezpieczeń.

AVG Internet Security oferuje również moduł ochrony tożsamości AVG Identity Protection monitorujący zachowanie aplikacji i wyłapujący podejrzane aktywności.

Uwaga!

  • Wersja testowa oferuje pełną funkcjonalność przez 30 dni. Po zakończeniu 30-dniowego okresu testowego możliwe jest przejście na wersję bezpłatną AVG AntiVirus Free Edition.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

AVG na 2017 rok: już są nowe wersje AntiVirus Free, Internet Security oraz TuneUp

30
OPROGRAMOWANIE 12.01.2017 | Adam Golański (eimi)

Niespełna trzy miesiące temu Avast zakupił AVG, zapowiadając zarazem, że nie oznacza to ani końca marki, ani końca niezwykle popularnych produktów, a przejęcie przysłuży się użytkownikom korzystającym z rozwiązań zarówno jednej, jak i drugiej firmy. Słowa dotrzymano, dziś wydane zostały nowe wersje flagowych programów AVG – AVG AntiVirus Free, AVG Internet Security oraz AVG TuneUp. Co nowego w tych wszystkich narzędziach? Najważniejszą zmianą dla użytkowników AntiVirusa Free oraz pakietu Internet Security jest wsparcie jednej z najważniejszych technologii Avasta: inteligentnego, chmurowego…

#malwareprison – w tym konkursie upolujesz licencję na AVG Internet Security Unlimited!

93
BEZPIECZEŃSTWO 30.11.2016 | Adam Golański (eimi)

Ile to już razy w Waszych komentarzach spotkaliśmy się z opiniami, że oprogramowanie antywirusowe jest kompletnie zbędne, to trudno zliczyć. Argumentacja jest zawsze jednak taka sama: nie używam antywirusa od lat i żyję, nigdy nie widziałem niczego niedobrego, wystarczy nie wchodzić na podejrzane strony, antywirusy tylko zużywają mi RAM i cykle procesora... Nie twierdzimy, że to nieprawda. Być może faktycznie autorzy takich opinii nigdy niczego podejrzanego nie widzieli. Z naszej praktyki wynika jednak zupełnie coś innego – w kwestii cyberzagrożeń jest coraz gorzej. Właśnie dlatego wraz z…

Recenzje użytkowników

Szybkość,solidność,jakość,99,9 % wykrywalnosc,
trudna rejestracja
ocena użytkownika

Jakość i solidność.Poważne traktowanie klienta i użytkownika.Zaawansowana ochrona w pełnym automacie zarówno dla początkujących jak i ekspertów.Aplikacja dopracowana,nie wywołująca błędnych alarmów,sprawnie usuwająca wirusy,trojany,rootkity i spyware oraz - ich pozostałości!!! Czego nie robi wiele innych IS.Istotne jest szybsze o 20% ładowanie się SO Windows oraz możliwość bezpowrotnego usuwania śmieci z kosza syst.W wersji 2015 jeszcze bardziej uproszczono obsługę nadając wyglądowi nowoczesność okienek/kafelków.

19.09.2014 08:41 | Recenzja do wersji 2015 Build 5315a8160
Szybkie uruchamianie, wykrywalność,szybki support,mała zaobożerność(w stosunku do AVG Free),przyspieszanie multimediów
brak
ocena użytkownika

Wczoraj zainstalowałem ten pakiet Internet Security i muszę powiedzieć,że jestem mile zaskoczony(a korzystałem już z wielu pakietów IS tych darmowych oraz płatnych) pakiet ten charakteryzuje się ekstra (to moje zdanie) wykrywalnością. Zdecydowanie nie obciąża komputera, posiada tryb optymalizacji pobierania plików i odtwarzania materiałów online. Nie sprawi on żadnego problemu nawet najmniej obeznanemu internaucie. AVG IS 2014 aktualizuje się bezszelestnie i nie zabiera przy tym wielu zasobów, podczas skanowania posiada ustawienia priorytetu skanowania od użytkownika po najwyższy priorytet skanowania. Jak dla mnie zasługuje na miano najlepszego pakietu internetowego do ochrony naszego komputera.

30.08.2014 02:49 | Recenzja do wersji 2014 14.0 Build 4765a8097
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
  #672 08.06.2017 09:31

Dzięki za rady . Spróbuję jeszcze raz zainstalować AVG IS i mam nadzieję ,że producent po instalacji lub po pierwszej aktualizacji - nie zablokuje , nie wyłączy mi antywirusa po 2 dniach użytkowania programu.

janusz624   2 #671 01.06.2017 09:30

@Don Pedro.13 (niezalogowany): Witam. Klucz wklejasz po instalacji, w części opcje.. Pobierz avg remover, http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/narzedzia_systemowe/AVG_Remover... , zapisz go, uruchom i odinstaluj. Będzie chyba restart kompa - zrób. Po restarcie jeszcze raz się uruchomi deinstalator i usunie okno z pulpitu. Po odinstal. wciśnij partycję "c" i usun avg remover. Możesz wtedy na nowo instalować AVG IS 2016. Dopasuj wersję - 32 lub 64 bit. Po zainst. i wpisaniu klucza trzeba chwilkę odczekać, aż będzie pełna ochrona. Wtedy restartt kompa. Robią to przeważnie 2 razy Musi działać Pozdrawiam Redakcję DP i Sympatyków. - Janusz.

  #670 25.05.2017 18:11

Zainstalowałem AVG internet Security 2016 z podanej strony na rok darmowego testowania .Miałem go dwa dni i niestety program dzisiaj sam zniknął a konkretnie ikona AVG z paska zadań która program otwierała zniknęła .Został tylko nieaktywny skrót AVG Protection na ekranie monitora .Trzykrotne wyłączanie i włączanie komputera nic nie dało i AVG nie pojawił się po zresetowaniu . Centrum akcji informuje mnie ,że mam brak ochrony przeciwwirusowej wobec tego program muszę odinstalować i pobrać innego antywirusa. Zastanawiam się czy dobrze ,prawidłowo , bezboleśnie - AVG Internet Security można odinstalować i w całości odinstalować bo czytałem ,że zostawia macki w komputerze i resztki które trudno usunąć . AVG siedzi na dysku w Plikach Programu (* 86) których jest bardzo dużo a nie działa .Wobec tego ,że program powoduje takie sensacje i sytuacje nie polecam go oczywiście według mojej oceny .

  #669 24.05.2017 18:21

Jak myślę wersja AVG Internet Security 2016 nie ma tej opcji - Mechanizm Secure DNS i innych ulepszeń jakie ma najnowsza wersja AVG Internet Security 2017 ? Dlatego wersja programu z roku 2016 jest dostępna w promocji na rok czasu jako darmowa natomiast z roku 2017 wyłącznie płatna . Nie polecam instalowania starszych wersji poza wyjątkami jeżeli są klucze darmowe ale trzeba liczyć się z tym ,że program może być nieco mniej skuteczny w szerszym zakresie działania. Czy AVG I.S 2016 ma Mechanizm Secure DNS bo nie jestem pewny a nie mogę znaleźć informacji ?

  #668 18.05.2017 21:41

Rozumiem ,że trzeba pobrać AVG Internet Security z jakiejś strony z programami ale musi to być wersja AVG I.S na rok 2016 i w trakcie instalacji wkleić ten podany klucz i będzie działać przez rok .Klucz Free do najnowszej wersji AVG na rok 2017 jak myślę nie jest aktywny i nie będzie działać . Ktoś tu podał bezpośrednie linki z gotowymi plikami instalacyjnymi z programem AVG I.S do pobrania i też można skorzystać .

janusz624   2 #667 18.05.2017 11:43

@Don Pedro.13 (niezalogowany): Witam Poniżej klucz jest napisane : FREE DOWNLOAD. Przekopiowałem. Możesz pobrać ze str. http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/pakiety_zabezpieczen/AVG_Intern...
ale trzeba wybrać wersję. Klucz z linku, który podałem. Działa. :
https://tahirkhandawar.blogspot.com/2015/01/avg-antivirus-free-2015-serial-keys.... Pozdrawiam Redakcję i sympatyków DP.

Uzupełniam. To jest AVG IS. w. 2016.

Autor edytował komentarz w dniu: 18.05.2017 11:45
  #666 17.05.2017 16:39

janusz624 a gdzie jest na tej stronie z linku który podałeś plik instalacyjny ? Pytam się dlatego bo jest tylko na stronie do klikania ramka z Free Downloand który otwiera AVG Free Edition i nie jest to ten security ? Z tego co widzę to data jest do 2019 roku jeżeli dobrze zrozumiałem tłumaczenie .Jak pobrać z tej strony AVG Internet Security skoro nie ma tego miejsca pobierz widocznego ?

  #665 16.05.2017 20:44

Herberth - czytaj, co pobierasz i skąd. Po lewej str. pobierasz wersje 32/64. Proszę o podpowiedź, czy jest instalowany AVG ZEN Dzięki.

HARBETH   4 #664 16.05.2017 20:32

Wciskam wersję x64 i mam - avg_ipw_x64_all_2014_4016a6363(dobreprogramy.pl). Jakiś kawał?

  #663 16.05.2017 20:20

Mam proste pytanie: czy w tej wersji instaluje się avg zen i czy możne zapobiec tej instalacji. Pozdrawiam.

  #662 16.05.2017 09:47

AVG zbiera dane prywatne z zgodą użytkownika ale robi to po to aby program antywirusowy działał jak najlepiej i najskuteczniej. Oczywiście można to odznaczyć w ustawieniach ale czy w ten sposób nie powodujemy ,że producent mniej wie jak ulepszyć program lub jakie poprawki wykonać.Program antywirusowy ma za zadanie chronić a nie szkodzić i skoro chroni przed szkodnikami ,wirusami to nie szkodzi . Jeżeli sporo osób pisze ,że AVG ma dłuższy czas i nic nie przepuścił to chwała programowi nawet za cenę inwigilacji programu korzystnej dla obu stron co istotne na niekorzyść wirusów .

  #661 16.05.2017 08:50

Grandalf . Czy wystarczy pobrać plik ,zapisać i otworzyć a następnie postępując kolejno według wskazówek instalacji programu dokonać pełnej aktywacji antywirusa i będzie bez jakiś niespodzianek ,błędów ? Myślę ,że niespodzianek ,błędów nie będzie gdyż cały proces instalacyjny przez klikanie myszką jest zautomatyzowany i co istotne domyślny zalecony przez producenta .Owszem zaawansowani lub informatycy mogą co nieco w tym programie zmieniać w ustawieniach . Jak dla mnie nie ma takiej potrzeby ,gdyż wystarczą domyślne i podstawowe ustawienia producenta . Dla laików - wskazując kolejne pola do akceptacji i jak przypuszczam zainstaluje się prawidłowo i jest gotowy do działania . Antywirus AVG ma własny Firewall ,więc jak myślę ten stały Firewall (zaporę )Windowsa samoczynnie zablokuje dając własną zaporę ? Czy nie lepiej zarejestrować się na stronie producenta jak zaleca instrukcja lub czy jest to konieczne do późniejszej aktualizacji i korzystania z funkcjonalności antywirusa ? Rejestracja u producenta jest zalecana w trakcie instalacji czy można później to zrobić po instalacji ?

janusz624   2 #660 15.05.2017 17:48

Witam. Avg I.S. z licencją do 24.02.2018 jest tutaj.

https://tahirkhandawar.blogspot.com/2015/01/avg-antivirus-free-2015-serial-keys....

Pozdrawiam Redakcję DP i jej Sympatyków. Oczywiście jest klucz. Sprawdziłem - działa.

vortexx   5 #659 03.05.2017 23:14
  #658 03.05.2017 10:20

Co o tym sądzicie?

http://www.comss.info/page.php?al=AVGInternetSecurity20131year#comment

Czy jest możliwość uaktualnienia do wersji najnowszej 2017?

  #657 01.05.2017 10:30

Mi jest niepotrzebny własny Firewall antywirusa gdyż Windows posiada od początku świetną Zaporę systemu w centrum akcji bezpieczeństwa . Ostatnio mam Ashampoo Anti-Virus który nie posiada własnego Firewalla i komputer jest skutecznie chroniony . Wcześniej miałem antywirus ESET który zablokował mi Firewalla Windowsa a dał swojego na jego miejsca i też było wszystko w porządku i ochrona na wysokim poziomie . Szanowni internauci ,więcej optymizmu i irytacja czy jest Firewall czy go nie ma w antywirusie nie ma dużego znaczenia - bo może być dobry antywirus z Firewallem jak i bez Firewalla .Owszem bez Firewalla ale zakładając ,że jest Firewall w postaci Zapory Systemu Windows i jest aktywny ,włączony . Podobnie są zdania podzielone który system jest dobry i ja mam Windows 7 i nie chciałbym przejść na Windows 10 . Broniłem się jak mogłem aby mi nie zainstalował się " W.10 " gdy był darmowy do lipca i w tym ciągłe monity o przejściu na " W.10 " . Inni twierdzą ,że Dziesiątka jest najlepsza a niekiedy tak mówią bo co mają powiedzieć innego gdy nie mają wyboru . Niektórzy żałują XP-eka bo był lekki ,prosty na słabych jedno rdzeniowych komputerach do 1 czy 2 GB ale gdy teraz są dwu czy czterordzeniowe z większą pamięcią i od 4GB to nie ma takiego znaczenia .Są sympatycy przeglądarek i jest kilka do wyboru i też zdania są podzielone . Dodam ,że obecnie mam kolejną przeglądarkę i testuję Comodo Dragon i działa .Jeżeli producent AVG ma antywirusa z Firewallem i powinien być a go nie ma to jest problem określenia stopnia skuteczności . W pakiecie antywirusa własny Firewall działa synergicznie i brak jego może być niekorzystne jeżeli producent go tak zaprojektował .Jak już wspomniałem są antywirusy też płatne które nie posiadają zapory i mają się dobrze ale nie posiadają bo nie mają .Przedmówca pisał ,że AVG I.S ma Firewall a go nie ma po zainstalowaniu programu ,więc coś jest nie tak skoro powinien mieć ? Rozumiem ,że Firewall a Zapora to to samo z mojego punktu widzenia .

  #656 18.03.2017 08:04

@Grandalf: głupstwa opowiadasz,nie ma firewalla w darmowym

momentus   6 #655 30.01.2017 11:38

@Voltar: Kontaktowalem sie w tej sprawie z firma Core, w koncu dystrybutor AVG na Polske. Dowiedzialem sie ze wersja 2017 jest na jakis inny pakiet, na 2016 zejdzie niebawem. Poki co wersja 2016 bedzie dzialala normalnie tak jak do tej pory. Poprostu nalezy cierpliwie poczekac i juz. Mam ten sam problem i zauwazylem ze do Core warto czasami zadzwonic. Obsluga fachowa, przynajmniej ja nie narzekam.
Pzdrowil.

Voltar   9 #654 24.01.2017 14:40

posiadam wersję 2016, działa, ale nie widzi 2aktualizacji do 2017, po pobraniu 2017 aplikacja zen nie widzi licencji mimo że jestem zalogowany do konta z zakupioną licencją na 3 komputery... jak ten problem rozwiązać?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.