AVS Video Recorder

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AVS Video Recorder to darmowe i przydatne narzędzie do zgrywania na dysk komputera materiałów wideo z kamer DV, HD, VHS oraz urządzeń VR. Program pozwala także przechwytywać obraz (wraz z dźwiękiem) z kamerek internetowych i zapisywać go jako klipy lub zdjęcia.

Jedną z największych zalet AVS Video Recorder jest jego prosta obsługa. Program wyposażony został jedynie w niezbędne funkcje, umożliwiające przechwytywanie obrazu i dźwięku, a także jego zapisywanie na dysku komputera. Do dyspozycji użytkownika pozostają opcje dostosowywania jakości i formatu zapisywanego materiału, lokalizacji, gdzie ma on zostać zapisany oraz podstawowych parametrów urządzenia, z którego zgrywany będzie film.

AVS Video Recorder potrafi zapisywać wideo do formatu AVI DV lub MPEG-2. Na uwagę zasługuje ten ostatni, który bez zbędnej obróbki i konwersji może być odtworzony na dowolnym stacjonarnym odtwarzaczu DVD, nie wspierającym DivXa. Program pozwala także dzielić przegrywane pliki na części (względem czasu lub rozmiaru), automatycznie przerywać zapisywanie po przekroczeniu zadanego czasu lub rozmiaru wyjściowego materiału oraz wyłączać lub usypiać komputer po zakończeniu pracy.

Uwaga!

  1. Wraz z programem opcjonalnie zainstalować można również narzędzie AVS Video Editor, pozwalające na edycję i podstawową obróbkę przechwyconego materiału wideo.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!