AccuWeather lokalna pogoda AccuWeather lokalna pogoda

Strona główna Android Wiadomości Pogoda
Pobierz program
lub zeskanuj:

AccuWeather to jedna z najpopularniejszych aplikacji pogodowych, jakie możemy zainstalować na Androidzie, ceniona za trafne informacje i wygodny widżet.

Dane o pogodzie z całego świata

Aplikacja może automatycznie wykryć położenie i pobrać dla niego informacje pogodowe, można też korzystać z wyszukiwarki i podać kilka „ulubionych” miejsc, które będą monitorowane. AccuWeather zbiera dane z całego świata i nie ma miejsca, dla którego nie podaje prognozy pogody w ponad 100 językach. Na ekranie aplikacji znajdziemy informację o aktualnych warunkach pogodowych i podstawowe informacje dla alergików, ostrzeżenia pogodowe, a w wielu krajach także MinuteCast – prognozę opadów minuta po minucie na najbliższe 2 godziny.

Szczegółowe dane na najbliższe godziny

Ponadto aplikacja może wyświetlić prognozę na najbliższe godziny, także w postaci wykresów, prognozy całodniowe oraz animowane mapy opadów, zachmurzenia i zmian temperatury. Aplikacja zawiera także sekcję z wiadomościami pogodowymi i astronomicznymi, dostarczanymi przez angielskojęzyczne źródło. W ustawieniach aplikacji można zmienić jednostki wyświetlania temperatury, ciśnienia i prędkości wiatru.

AccuWeather dostarcza także cztery widżety na ekran główny. Można dodać kilka widżetów z prognozami dla różnych miejsc.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • jedna z najpopularniejszych aplikacji pogodowych
  • dane o warunkach atmosferycznych z całego świata
  • możliwość dodawania do ulubionych wybranych lokalizacji
  • szczegółowe (godzinne) dane pogodowe
  • widżet na ekran główny
  • za darmo i po polsku

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!